SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1500742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Ja na stałe przejąłem z tej diety śniadanko kawowe, i w międzyczasie zeszło dalsze 2kg i 2 dziurki w pasie od spodni

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."
1

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 273 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3517
ja jestem wlasnie na niej :) dzis 4 dzien. wczoraj mialam kryzys, caly dzien bylo mi niedobrze..ale dzis juz ok -1,5 kg jak narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2917
dziekuje jogger za odpowiedz,
chcialabym sie jeszcze ciebie poradzic w sprawie tej diety.
dzisiaj minal moj 4 dzien na diecie czuje sie niezle,ale nie wiem na ile intensywnie moge cwiczyc?
na razie od miesiaca 5-6 razy w tyg.na czczo aeroby 50-80minut,a potem brzuchy.staram sie cwiczyc tak samo-odczuwam jednak troszke mniej energii.
<moja obawa jest to ze po skonczeniu diety metabolizm mi sie spowolni,i wroci jojo.czy masz moze jakis sposob na to, aby moja przemiane materii przyspieszyc po skonczeniu diety?
chcialabym dodac cwiczenia silowe,a do aerobow bieganie.
<czy mozna w dniu "jogurtowym" dodawac otreby?
dzieki,pozdrawiam.eva
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 273 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3517
hm moze ja powiem u niektorych podobno ta dieta podkreca tarczyce i metabolizm jest szybszy...a wroci ci jak bedziesz jadla za duzo weglowodanow...wczesniej w tym poscie byly sposoby jak jesc po tej diecie. najlepsza by byla dieta bogata w bialko, a jak najmniej ww jejq masz sile na tyle aerobow? ja przez ta diete po 40 minutach wysiadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 273 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3517
a otreby? wydaje mi sie ze nie, bo to jednak sporo dodatkowych ww...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2917
mhy... sila na aeroby?
nie mam pojecia skad ja biore,ale mam nadzieje ze mnie dlugo nie opusci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Energia potrzebna do aerobów pochodzi z tłuszczu, więc wszystko jest OK, ale ćwiczenia siłowe lepiej na razie odpuścić, żeby nie dostać niedocukrzenia. Natomiast dla podtrzymania metabolizmu po tej diecie polecam utrzymanie śniadania w postaci kawy oraz przyjęcie jako podstawy odżywiania potraw białkowych i warzyw, jak najwięcej zielonych. W/w w otrębach to w większości błonnik i nie wliczamy go do bilansów kalorycznych.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Zmieniony przez - jogger w dniu 2003-08-01 11:08:18

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 273 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3517
Uf cale szczescie z tymi otrebami bo lubie do jogutru sobie dodac i nigdy mi sie nie chcialy przez to ww zgodzic eh dzis moj 5 dzien, chyba z gorki bedzie juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 273 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3517
Jogger a mam pytanie. Mozna ta diete pociagnac jeszcze trzeci tydzien? Ewentualnie odrobine zwiekszyc ww (o ile??). Licze ze po tych 2 tyg dojde do 60 kg (w koncu sie bedzie zgadzalo z profilem ) ale mam jeszcze potem 5...Hm i mam jeszcze jedno pytanie troche nie na temat Niby w czasie aerobow tluszcz sie spala rownomiernie z calego ciala...a mi w ciagu 2 tygodni zeszlo 2 cm z nog...i ani milimetra z innych czesci ciala...To jak z tym w koncu jest? (Moje aeroby to rowerek, marsz no i raz z tyg basen...wszystko od 40 do 60 minut..a z treningiem silowym troche sie obijam )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
W 3cim tygodniu możesz np. dodać kolację, podobnie skomponowaną jak pozostałe posiłki. Tłuszcz spala się zaś mniej więcej równomiernie przy samej diecie, a aeroby powodują lokalne przegrzewanie i zwiększone spalanie tłuszczu z ćwiczonych miejsc - np. nie da się porządnie odchudzić brzuszka bez długotrwałego robienia brzuszków

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium