SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7053
2-3kg,waga się waha, nie jem witamin, ale to dobry pomysł, jutro coś kupię, nie wiem co... Pozdrawiam

jestem w formie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 207
to trzymaj się, jeszcze kilka dni, ja jutro też kupię sobie, gdzieś tam było, że włosy komuś zaczęły wypadać, i wyniki krwi ktoś miał nienajlepsze, lepiej zaradzić zawczasu,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7053
to wszystko nie jest trudne, ale fajnie jest jeść sałatęz oliwąi suszonymi pomidorami, sery i popijać czerwone wino w dużych ilościach, jak skonczę dietę to znowu zaczne

jestem w formie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 62


Hej, na Forum jestem nowa, ale - musze przyznać, że dzięki Wam spróbowałam z kopenhaską... i działa Mija mój 9 dzień. Mam kilka pytań. Nie jem żadnych witamin, ale nie czuję się źle - mam zacząć coś łykać?
W ogóle nie chce mi się jeść - np. jem o połowę mniejsze porcje niż w pierwszym tygodniu i czuję się pełna! (czy to na pewno dobry objaw? Bo czuję, że mogłabym nie jeść wcale.)
Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 239
Spóźniłam się dzisiaj z kawką. Normalnie pije o 7 rano ale dzisiaj zaspałąm i wypadło na 8. Wstałam taka pełna energii, jeszcze nigdy podczas tych pełnych 3 dni nie miałam w sobie tyle zacietosci. Jak zwykle pozdrawiam i trzymam kciuki, ide sie masowac rekawica antycellulitową, to ostatnio moje ulubione zajecie bo efekty sa zadziwiające ) Duża buźka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 207
cześć Wam, wstałam też dopiero teraz...kawka za 2 godziny, ale to chyba najprzyjemniejsze jedzonko :)
SuperNowa..żołądek sie obkurcza więc to odczucie, dobrze jest zawsze (całe życie)nie jeść dużych porcji, to bardzo pomaga utrzymać sylwetkę, ja całej rodzinie serwuję na normalnych talerzach a sobie na deserowych obiad, często jem czegoś pół, rzadko "rzucam" sie na jedzenie, gubi mnie jedynie nadmiar słodyczy, i to że lubię majonez, sosy, śmietanę..zawsze gdzieś to wcisnę:)
Asztka, masujesz się...świetnie, musze kiedyś spróbować..ćwiczycie dziwczyny coś..czy tylko dieta, może warto by było, wskocze na rowerek zaraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 239
Gra ja zrezygnowałam na okres diety z siłowni, ale za to w domu staram sie troche cwiczyc, tancze, robie brzuszki, skacze na skakance (polecam, swietnie działa na posladki a jesli chodzi o masaże to naprawde zadziwiające ile zwykła rekawica i balsam antycellulitowy mogą pomóc, skóra gładsza, pomaranczowa skórka sie redukuje. polecam kazdej kobiecie, naprawde warto, a ile kalorii spala sie podczas masażu, ja zawsze sie zmacham i wypoce :) pozdrawiam serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 62


Pewnie masz rację gra, że to żołądek mi się zmniejsza.
Co do słodyczy - ja też je uwielbiam - ale ostatnio w ogóle nie mam na nie ochoty przez tę kopenhaską - podobnie jest z piwem i czerwonym winem, które mam zamiar odstawić na następne 2-3 tygodnie.

Mam pytanie odnośnie kawy - być może głupie - ale uwielbiam kawe pół na pół z mlekiem 0%. Przeglądając Forum znalazłam wypowiedź, że picie kawy w ten sposób to nic dobrego. Dlaczego? Jeśli jest bez cukru...

I jak to jest z cola light? I czy ona ma wpływ na tę całą ketozę, o której trochę wczoraj czytałam Bo mam zamiar po skończeniu kopenhaskiej przestawić się na białka+tłuszcze i mało węglowodanów + dużo pływania.

Pozdrawiam wszystkich w moim 10-tym dniu i życzę wytrwałości!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 62


Aha - jeszcze jedno - mój problem z pierwszych 4 dni diety - już minął - ale być może warto zapytać, co to było? No więc w ciągu tych pierwszych 4 dni wylewały się ze mnie litry potu - przy mało męczących czynnościach w stylu: wolny spacer, zakupy, itp.
Czy to normalne?
Później minęło i wszystko wróciło do normy, więc chyba nie ma się czym przejmować, co?
sorki za wszystkie (głupie) pytania ja się po prostu bardzo rzadko odchudzam!

ps. ile kosztuje to coś do sprawdzania, czy się ma ketozę i gdzie to się kupuje?
Bo mnie ta ketoza coraz bardziej intryguje

Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 207
jestem w tym temacie też nowa..zupełnie nie wiem nic o ketozie..dietę pierwszy raz robię, jak pijesz dużo wody pewnie to sie wszystko oczyszcza i organizm pozbywa sie tej wody w różny sposób, tak sobie myślę

kawę z mlekiem piłam zawsze, bo też lubię...ale zamierzam po diecie już nie pić z mlekiem, tylko z cukrem (1 łyżeczka) -bo trudno mi, tym bardziej że przywykam do bez..i masz racje też czytałam że jest to połączenie niezdrowe

czuję się nieźle, kupiłam otręby pszenne...gdzieś to czytałam dwie łyżeczki zjadłam, jakoś lepiej, ja jeszcze dziś nic nie jadłam, dopiero pierwszy posiłek robię sobie ok.14...bo wieczorem bym nie dała rady

powiedz mi - robisz befsztyki czy piersi z kurczaka..? bo różne są te przepisy, wiem że najlepiej czerwone mięso

joggera nie ma...pewnie by doradził cosik, zawsze wszystko wie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

Wiecej