SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1494594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61
Witam wszystkich, ja rozpoczynam diete dzisiaj. Juz po raz drugi ją zastosuje, za pierwszym razem po jej zastosowaniu czulem sie bardzo dobrze, bylem zdeterminowany i udalo mi sie osiagnac cel, chociaz juz pod koniec diety bokiem mi wychodzilo mieszanie na obiad marchewke i jajko na twardo... :) Tak czytam sobie co poniektore wypowiedzi i widze ze pewne panie chca tutaj schudnac do 59 kg albo 63... Nie dziwcie sie wiec ze waga nie spada - nie ma z czego, skoro macie po 65 kg na przyklad - to jest bardzo optymalna waga, po co sie tak glodzicie? Co innego gdybyscie mialy cos okolo 80 kg i wiecej to rozumiem stosowanie diety, a tak to nie ma co, bez przesady :) Oczywisie jak uwazacie ale szczuple dziewczyny nie beda jeszcze szczuplejsze... To po prostu niemozliwe, a bycie taka chuda szkapa.... Ja wiem ze to sie wam podoba ale facetom nie zawsze :) Ja osobiscie wole kobitki, ktore nie sa zbudowane tylko z kosci i skory, choc wiem ze wiele kobiet lubi tak wlasnie wygladac - trzeba sie jednak zastanowic po co, bo mozna sie przegladac w lustrze i byc z siebie zadowolona ale na ulicy nie wyglada to dobrze, szczegolnie jak spodnie z tylka spadaja... :)

Wracajac do tematu diety - jest to walka duszy z cialem. Przyznam sie ze tak jak w listopadzie bylem zdeterminowany pozytywnym zakonczeniem diety, tak chyba w okolicach kwietnia przegralem bitwe ze soba na 3 dniu chyba i dorwalem sie do jadła. Teraz mam zamiar wygrac ze soba - to jest duza satysfakcja. Takze rozpoczynam 3 podejscie :) Zwieksze ilosc picia wody, zwieksze wysilek fizyczny, a zmniejsze zawartosc soli w potrawach - nie jest zalecana, choc nie jest surowo wzbroniona.

Zmieniony przez - Stryjo w dniu 2005-07-28 01:24:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5576
Witam, też kiedys byłam na kopenhaskiej, któa baardzo mi pomogła, teraz mam w zasadzie trochę takiego podskórnego tłuszczyku, jakie 3 cm faldki, ale można to spróbowac zrzucic. Chodzę na siłke i zależy mi na ładnych miesniach, czy na kpenhasiej one nie spadają przypadkiem( czy w ciągu 2 tygodni mozna stracić mięsnie???) z powodu tej diety?

malinaf

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1960
http://www.kulturystyka.pl/artykul311/ - to na temat miesni na diecie ketogenicznej(m.in.kopenhaskiej)
przy okazji - ja nie z tych co chca byc chuude, przy wzroscie 168cm. wazylam 74kg (w ciagu roku przytylam 17 kilo)teraz po stosowaniu kopenhaskiej - poprzednio 5 dni-schudlam 3 kilo, teraz tydzien-schudlam 4 kilo, chce wazyc 60 kilo! ot i co.... czyli jescze 8 kilo do zrzuceia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6
Głodzę się piąty dzień i nie ma u mnie ketozy, kto mi powie dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5576
z tego arta wynika,że nie ma się czego bac, jeden dzień kopenhaskiej wrzuciłam do dziennika posiłków i wychodzi (przynajmniej na mnie) przy spprym befsztyku ok 1,4 g białka na kg ciała....wiec nie powinno byc zle, pocieszające jest to,że posiłki z kopenhaskiej można rozpisać na więcej porcji np 2 X pół befsztyka i zieleniny...wieeeec.....
po sesji się zastanowie na razie z powodu upałów i tak mi sie nie chce jesc
Pozdr

Kopenhaga jest swietną trampoliną do innych zmian
ale najważniejsze jest zmienic sposób myslenia o jedzeniu i nawyków zywieniowych, wszystko zalezy od podejscia

malinaf

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1960
olo - moze wlasnie dlatego ze sie glodzisz nie ma ketozy (nie powinienes chodzic glodny!!!), u mnie za pierwszym podejsciem tez ketozy nie bylo - bo ciagle glodna chodzilam... sprobuj bardziej ograniczyc weglowodany a zwiekszyc bialko. ja jestem juz w 8 dniu i ketoza mi spadla na ++ wiec rezygnuje z grzanek w ogole i zamiast 1 bede dawac pol lyzeczki cukru... nie wiem czy tak mozna, ale na pewno to zadziala...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 52 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1994
Witam wszystkich. Minęło już 8 dni od zakończenia diety. Przybyło mi pół kilograma, bo pofolgowałam sobie po jej zakończeniu. Teraz wzięłam się za siebie, biegam, ćwiczę i pomimo moich obaw waga trzyma się na poziomie -4kg. Ogólnie jestem zadowolona, no i w końcu mam siłę do treningów, chociaż podczas i zaraz po diecie byłam znacznie osłabiona. Pozostało mi jeszcze około 6 kg do zrzucenia, mam nadzieję, że uporam się z nimi w przeciągu 2 miesięcy. W każdym razie nie zdecyduję się w najbliższym czasie na tak ostrą redukcję, a dalsze kilogramy mam zamiar zrzucić stosując dietę redukcyjną i odpowiedni trening.
Pozdrawiam wszystkich co zaczynają, kontunuują i zakończyli przygodę z Kopenhagą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 777
Witam!
Dziś jest drugi dzień mojej diety.Przeczytałam 170 stron tego forum, i chyba wiem już wszystko na ten temat. Mam 181 cm wzrostu i waże 62 kg.
Chciałabym schudnąć z cztery. Mam nadzieje że z Waszą pomocą mi się uda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1960
agaszta - prosze cie nie denerwuj ludzi na forum... przy tym wzroscie ktory masz, waga ktora chcesz osiagnac oznacza 5 kg niedowagi!!! jesli to anoreksja lub bulimia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 777
asix78 - bynajmiej nie chciałam nikogo denerwować. Nie jestem anorektyczną ani bulimiczką. Przed ciążą i porodem 58 kg - to była moja stała waga od wielu lat, dobrze się z nią czułam i chciałabym do niej wrócić. Miałam nadzieje że obecność na forum mi to ułatwi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium