SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1484982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
To jesli nigdy nie byłaś to wpadniesz na amen w ten sklep... jezeli ktoś lubi bibeloty, jakies bzdety ozdobne do domu to Ikea jest straszna pułapką.. uważaj zatem na siebie...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
moze po 3 latach dochodzi do biodegradacji

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
chyba biodemolki

Ps i widzisz vlad88 - przez Ciebie Atenka obraziła sie uciekła

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2005-10-24 13:08:01

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
Nie ma co, od jutra zaczynam diete kopenhaska.Jezeli Ktos ma ochote sie przylaczyc to zapraszam. w grudniu jestem zaproszona na wesele i musze (powtarzam musze!) wygladac olsniewajaco.I oczywiscie wiem, efekt jojo, ze dieta niezdrowa itd. Planuje ze to bedzie dopiero wprowadzenie, po kopenhaskiej zaczne reguralnie cwiczyc (czy szybki marsz jest tak samo efektowny jak bieganie?)mniej jesc itd a przede wszystkim zdrowiej. ( nie bede ukrywac , ze obiecuje sobie to od kilku lat)Moze teraz naprawde sie uda, bo i motywacja ogromna (ten cholerny slub) Czekam na wsparcie i pozdrawiam wszystkich goraco!

...pocaluj zabke w lapke...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
To jest Twój ten cholerny ślub czy czyjś? I z takim podejściem (pisząc, że jesteś taka sobie) nie widzę mozliwoście sukcesu - trzeba mieć pozytywne nastawienie..

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
Ze "taka_sobie" to z przekory troche, poza tym to chyba lepiej brzmi od Barbi? Slub nie jest moj (tak przy okazji jestem chwilowo do wziecia haha)ale mam byc na tym slubie swiadkeim. Poza tym jestem naprawde grzechu warta tylko przytylam troszke bo rzucilam palenie (czekam na congratulations bo juz 9 tydzien bez dymka)

...pocaluj zabke w lapke...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
PS. zeby mi sie tak milo chudlo jak teraz rozpisuje..ojojoj
I co z tym szybkim chodzeniem? Nie lubie biegac , ale mam w domu to cudo do biegania i troche sie marnuje!!! ( maszyna nie ja)

...pocaluj zabke w lapke...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
jak jestes do wzięcia to pokaż fotkę (moze być na maila )... pomyslimy, pomyslimy...

I gratulacje - ale ja to już 30 rok bez dymka

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2005-10-24 13:26:27

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
czy "to cudo do biegania" to bieżnia? Masz elektryczną czy taką zwykłą?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
Fotke, ech gdzies chyba nawet w telefonie mam pare, jak bedziesz grzeczny to moze i dam ( fotke oczywiscie haha) Bieznia elektryczna.

...pocaluj zabke w lapke...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium