SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
osz cholera....no nie za dobrze....pewnie cukier za niski...nie omijalas czegos w diecie? bo wlasnie ot o chodzi ze tam ma sie jesc dokladnie to co jest w rozpisce....mam nadzieje ze juz lepiej sie czujesz....

kapusciana jest do niczego. to moje zdanie:)

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 215
ahaaa. do niczego mówisz?? ja nie wiem, nie stosowałam, ale słyszałam baaardzo pozytywne opinie
Ktos tam schudł 5 kg 2 1,5 tygodnia podobno..

A edzia wydaje mi sie, że omijała... Choćby ten plasterek szynki, skoro miał to być PLASTER dziesięciodekowy!! Ja jadłam 5 - 6 cieniutkich. Połozyłam na wage i tak mi wychodziło na 10 dkg

A słodziłas edzia kawę??

Zibia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
ja mowie jaka jest moja opinia...zero bialka. no prawie zero...a czy te osoby mowily jak szybko wrocily do wagi wyjsciowej?

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 162
NICZEGO NIE OMIJALAM W TEJ DIECIE, BYLO WSZYSTKO CO MA BYC....ALE TROCHE SIE PRZEZIEBILAM , BO STRASZNIE OSTATNIO ZMOKLAM NA DESZCZU I TO Z PEWNOSCIA TEZ MIALO NA TO WPLYW...OD PONIEDZIALKU ZACZYNAM OD NOWA...ALE TERAZ TEZ NIE SZALEJE...W PRAWDZIE ZJADLAM SOBIE DZISIAJ ROSOLEK...(PYSZNY)...I JUZ MI LEPIEJ...ALE NIE JEM SLODKIEGO I NIC TLUSTEGO...PIECZYWO TEZ OMIJAM ...
SZKODA TYLKO ZE MUSISLAM PRZERWAC TA DIETE
A CO DO KAPUSCIANEJ TO....JUZ JA KIEDYS PROBOWALAM...I PO TRZECH DNIACH MDLILO MNIE PO TEJ ZUPIE ... NA POCZATKU JEST DOBRA...ALE POZNIEJ JUZ NIE MOZNA NA NIA PATRZEC
ZIBIA 3MAM ZA CIEBIE KCIUKI I MAM NADZIEJE ZE DOTRWASZ DO KONCA
POWODZENIE

Bede silna, nie poddam sie...wytrwam...!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
"NAWET KAFFKI NIE POTRAFIE DOPIC, A O GRZANCE JUZ W OGOLE NIC NIE MOWIE ... CALKOWICIE Z NIEJ ZREZYGNOWALAM"

nie omijalas???????...

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 162
GDY CZULAM GLOD NICZEGO NIE OMIJALAM....A CO MIALAM ZROBIC, GDY CZULAM SYTOSC, TAKA ZE AZ MI SIE NIEDOBRZE ROBILO...PRZECIEZ NIE MOGE W SIEBIE WPYCHAC JEDZENIA SKORO NIE MAM OCHOTY ...

Bede silna, nie poddam sie...wytrwam...!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 215
No i ta szynka.... Nie jadłas jej przecież 10 dkg, bo dwa cienkie plasterki tyle nie ważą..

Ja jadłam wszystko, nawet jak czułam sytość, bo w sumie ta sytośc chyba w tym przypadku nie jest zła. Gorsza jest sytość jak sie wsuwa frytki, czy pizze. Czuje się ją, a się nie opanowywuje i wsuwa dalej

Wydaje mi sie edzia, że zobaczyłas takie wspaniałe efekty i chyba chciałas na siłę trochę mieć jeszcze większe. A te 3 plaserki więcej szynki (by osiągnąć te 10 dkg) wcale by nie zaszkodziły specjalnie.
Ja jem jak mówi rozpiska, i z dnia na dzień jest mnie mniej

To mówisz, że zaczynasz na nowo od poniedziałku?
Kurcze, ja pewnie bym sie trochę bała na Twoim miejscu. Na swoim sie nie boje, bo czuje sie naprawde dobrze, zero osłabienia jakiegokolwiek
Ale Ty powinnaś uważać.
W sumie efekty sa suuper, więc nie dziwie sie Twojej desperacji
A jak sie w ogóle masz?

Pozdrowionka!!

Zibia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
tu nie chodzi o sytosc tylko o to zeby dostarczyc organizmowi tego czego on potrzebuje...wiec nawet jak ci sie nie chce jesc to nalezy zjesc:)

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 215
No własnie...
W pełni sie zgadzam, i popieram

Zibia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4490
Mala dygresja natury arytmetycznej :
Zalozenia:
Spoczynkowe zapotrzebowanie na energie wynosi powiedzmy 1800 KCal dziennie.
Wartosc energetyczna 1kg luszczuu to ok 9000 KCal (wliczjac spalona tkanke miesniowa 1 KG straconej wagi to powiedzmy 7000 KCal).
Wniosek: Nie jedzac niczego i jednoczesnie nie cwiczac, statystycznie jestesmy w stanie "spalic" 7x1800 KCal = 12600 KCal tygodniowo tj. 1,8 KG (wersja 7 tys.) lub 1,4 KG (wersja 9 tys.).
Zatem 14 dniowa dieta (w tym wypadku na swoj sposob sredniowieczna) moze dac nam realny spadek wagi o maksimum 3,6 KG.
Biorac pod uwage fakt ze jednak cos jemy, i z drugiej strony cwiczymy, efekt netto powinien pozostac maksymalnie na poziomie 3-4KG, w zaleznosci od wagi poczatkowej. Ewentualne ubytki typu "wow 3 dni i 6KG mniej" to w znakomitej wiekszosci woda (sam tak mam jak przebiegne 25KM na jedym treningu - minimum 2KG w dol, dzien nastepny +2KG).
Wnioski koncowe: szkoda waszego czasu i wysilku, bo:
a) wiekszosc ludzi na tej diecie nie ma sily do cwiczen (szczegolnie po 3-4 dniach)
b) spowalniacie przemiane materii, co w efeckie prowadzi do odrobienia "strat" przez organizm w relatywnie krotkim czasie

Zastapcie wszystkie cuda (Atkins, CKD, Kopenhaga etc.) solidna kalkulacja spozytych i spalonych kalorii ( z uwzglednieniem makroelementow, pory dnia etc), pracujcie ciezko, omijajcie miraze i drogi na skroty a osiagniecie oczekiwane efekty.

POZDRAWIAM SERDECZNIE
(tem ktory sprobowal wszystkiego (w diecie))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

Wiecej