SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7053
i już mi trochę lepiej
nie wiem co oznacza ten komentarz, ale domyślam się, że nic miłego
mimo to pozdrawiam

jestem w formie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7053
już wiem co to znaczy
nawet przyznaję racje
ale tak chyba wygląda normalne życie, nawet na forum fitness
pozdrawiam i jeszcze spróbuję

jestem w formie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
życie wyglada tak jak je sobie zaplanujesz - failing to plan is planning to fail

jestem święcie przekonany iz życie większości osób rozumiejących czym jest fitness wyglada zgoła inaczej

co wiecej, jestem przekonany że i twoje może, wystarczy tylko chcieć i być konsekwentnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7053
może zrozumiem kiedyś czym jest fitness, ale kiedy zrozumiem czym jest życie?
planować udaje mi się mniej więcej rozkład zajęć na dwa najbliższe dni i wakacje raz w roku w lipcu..
chyba nie jestem wyjątkiem
chcieć nie zwasze znaczy móc
lubię to forum i myślę o stylu życia, ale to nie jest moja główna bolączka, że zjadłam bułkę lub pieczarkę, a ty zagrzewaj trochę do walki, a nie tylko krytykujesz
pozdrawiam i się nie zrażam

jestem w formie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
strasznie to chaotyczne wszystko

po pierwsze trzeba wiedzieć czego sie chce

zdecydowana większość ludzi przeżywa życie bezmyślnie

jak jest pora pracować, to pracuje, jak pora spać, to śpi etc. etc. nie zastanawiając sie nawet w ogóle czemu to wszystko ma służyć

tak samo i z tym nieszczęsnym fitnessem - najpierw trzeba zdefiniować priorytet, potem wybrać metodę jaka się chce go osiągnąć, a następnie wystarczy już tylko być konsekwentnym

jesli się tego nie zrobi, uczciwie mówię, szkoda czasu

tak długo jak długo nie zrozumiesz że nie ma w twoim życiu miejsca na przykład na brak czasu na posiłek jeśli priorytetem jest ładna sylwetka, tak długo tracisz jedynie czas

tak długo jak cokolwiek innego odwodzi cie od ćwiczeń tracisz jedynie czas

te inne rzeczy są twoim priorytetem, a nie sylwetka

w związku z tym albo ustal priorytety i postępuj zgodnie z nimi, albo daj sobie spokój - jedz bułki z masłem i nie zawracaj głowy sobie i innym swoją sylwetką, nie jest ona dla ciebie niczym ważnym

polecam lekturę : https://www.sfd.pl/temat191779 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7053
ależ to oczywiste, że moja sylwetka nie jest dla mnie priorytetem
i chyba to dobrze
jest ważna, im trudniej jest mi o nią zadbać, tym jest gorsza, a im gorsza, tym trudniej .... i koło się zamyka
chyba mnie wyrzuć z tego forum, bo będę dalej zawracać sobie i innym głowę, ale to chyba rodzaj terapi, że mogę pozawracać głowę
i tak Cię pozdrawiam

jestem w formie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tracisz czas, naprawdę
lepiej by pomógł psycholog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7053
już mnie nie ma
pozdrawiam

jestem w formie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
gruba (z przeproszeniem ;))
Nie uciekaj!
Ja Cię poniękąd i Twoje rozterki rozumiem
Ale myślę, że to co Tyka chciał Ci powiedzieć, sprowadza się po prostu do tego, żebyś zdała sobie sprawę, jak wiele od Ciebie zależy. Nie tylko w kwestii sylwetki..Ale akurat zależy Ci obecnie na jej poprawieniu, skoro o tym piszesz. A jeśli tak to musisz sobie zdać sprawę, że odchudzanie, tak jak każde inne działanie w życiu, też wymaga planowania. Dosyć poważnego.
Myśle, że Twoje stwierdzenia typu :"mam to gdzieś..sylwetka nie jest na mojej liście priorytetów w życiu nr jeden", jest jakąś formą wytłumaczenia się sama przed sobą, skoro okazało się że wine ponosisz za nia tylko Ty, "wytłumaczyłaś" sobie, że wcale Ci nie zależy..Myślę, że jest odwrotnie.
Wystarczy uwierzyć, że zasługujesz tak samo na fajną, satysfakcjonującą Cię sylwetke (taką na miare możliwości oczywiście), tak samo jak na wszystko inne w życiu. Tylko trochę pracy to wymaga i więcej dystansu do tego, co się pisze tutaj- słowa nie są najlepszym narzędziem do przekazania całości myśli, a przynajmniej nie zawsze..
I pamiętaj- nikt nie chce dla Ciebie źle tutaj.
A wręcz odwrotnie- czasami ostrzejsze słowo skłania do przemysleń.
A "głaskanie po główce" bezwzględu na to, czy robisz dobrze czy nie, do niczego nie prowadzi.

pozdrawiam

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 530 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1958
Milego weekendu:)

:) Wszystko da sie zrobic

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

Wiecej