SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 924
do Holly__
jogger pisal ze otreby pomagaja zwalczyc ew. obstrukcje i sa dobre przy niedocukrzeniu,


dlaczego nikt mi nie powiedzial ze w pon. wiekszosc miesnych w tym kraju jest zamknieta...!!!!

Trzymajcie kciuki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 481
hej mam pytanko co do kopenhadzkiej +l-karnityna. moge ja stosowac razemz dietka?(chodzi mi o karnitynke). nadmienie ze nie cwicze obecnie bo jestem po wypadku, ale dosc duzo wysiłku kosztuje mnie jako takie ruszanie sie:P Drugie pytanie dotyczy wapnia - czy bedzie ok jesli bede brała jakies wapniowe tabletki badz musujace tego typu tablety? Jestem na 7 dniu diety i jak dotad ok, nie czuje głodu, schudłam juz 4kg i licze na jeszcze ze 3.

mrooweczka <--- :*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 924
mroweczko ja wlasnie pijam wapno musujace, ale bezsmakowe jak polecil "krol jogger pierwszy" no a o karnitynie to wlasnie wyczytalam, ze polecil brac rano przed kawusia, przed snem niom i przed aerobami, no ale z tym ostatnim to chyba nie dla Ciebie...

a taaaak przy okazji to chcialam zapytac WIELKIEGO MISTRZA JOGGERA, ktory to mnie olal totalnie, na jak dlugo przed wyzej wspomnianymi trzeba karnisie zazywac

no a poza tym opcja o ktorej tu wlasnie namotalam nie pokrywa sie z inna Twoja "J" opinia, zeby ja brac do poslkow. pomoz prosze

Trzymajcie kciuki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 481
dzieki neveland tylko ze własnie wycztałam ze moja karnitynka zawiera substancje słodzace - aspartam, i troche obawiałam sie ze niebardzo pasuje to do kopenhadzkiej :/

mrooweczka <--- :*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 924
rano tez to dojrzalam ale skoro karnitynka pomaga spalic tluszczyk to ten slodzik moze tak bardzo nie namota tym bardziej ze nie szamiesz 100g karnisi dziennie, no ale niestety na potwierdzenie tego musimy poczekac, bo czuje ze zaden/a z prowadzacych o nas tu nie pamietaja...

Zmieniony przez - neverland w dniu 2005-04-11 18:07:02

Trzymajcie kciuki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 71
siemka
dzis uplywa mi 8 dzien diety i jak narazie jest spoko, mam nadzieje tylko ze w drugim tygodniu diety chudnie sie wiecej niz w pierwszym:):P. Ktos zna moze jeszcze jakas dobra diete ktora mogla bym zastosowac po tej? Mam jeszcze sporo do schudniecia, a juz za wczasu chce przygotowac sie do nastepnej diety:)
A i jeszcze mam pytanie dlaczego niemozna stosowac tej diety dluzej niz 13 dni?, moze mogla bym ja przedluzyc sobie przynajmniej o tydzien?
Dzieki z gory za odpowiedzi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1972
WITAM
CZY ZAMIAST CUKRU DO KAWY MOŻE BYĆ SŁODZIK?

1GIRL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 245
@ Never- W Super Linii wyczytałam, że może byc kazda kawa (parzona, rozpuszczalna czy espresso) byle z kofeiną. Ryba może byc upieczona z ziołami i cytryna w piekarniku lub w mikrofali, usmazona bez tłuszczu na teflonie albo ugotowana na parze.
@ Holly- Z tego co wiem, sałate lepiej łączyc z olejem i należy jeśc wszystko, co jest przypisane każdemu daniu, bo tylko wtedy procesy metaboliczne mogą ulegac przyspieszeniu. Elementy posiłków są tak dobrane, że tylko w połączeniu daja efekt. Możesz zmniejszac porcje, ale nie rezygnowac z nich całkowicie. Tak przynajmniej sądzę.
@ Marzenka- Diety nie powinno sie przedłużać, bo jest dość monotonna i restrykcyjna. Jednak jak znam siebie, to jeżeli bedę widziała efekty, sama ją przedłużę.
@ 1 GIRL- Słodzik chyba niebardzo pasuje do tej diety. Niby zero kalorii, ale to tak jak ze słodzonymi aspartamem cukierkami, które Król Jogger Pierwszy odradzał na którejś ze stronek. Sama mam ten problem, bo od lat nie słodzę kawy cukrem, a słodzikiem właśnie...

When you're born a lover
You're born to suffer
Like all soul sisters and soul brothers

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 245
Moje Drogie Laseczki, piszecie tu o Karnitynce, więc chciałabym wiedziec, w jakiej postaci ja bierzecie? Tabletki czy płyn? Podajcie jakieś nazwy preparatow przyspieszajacych spalanie i odchudzanko, i ich cenki, jeśli pamietacie. Nigdy sie niczym nie wspomagałam, ale w sumie czemu nie miałabym tego spróbować ?
Ja dietke odłożyłam na jutro lub środe. Na razie odtruwam organizm: tylko woda, herbata i kawa. Wszystko bez cukru. Dodatkowo basenik, praca fizyczna i dużo spacerowania. Nakręciłam sie jak diabli. Będzie dobrze .

When you're born a lover
You're born to suffer
Like all soul sisters and soul brothers

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 924
Luxlaska
myslalam ze Ciebie odchudzilo i to bez kopenhaskiej i ze juz Cie nie zobaczymy
jak moglas mnie tak zostawic, teraz sama na pastwe ... diety,
no ale mam nadzieje ze oprocz tej wody, kawy i herbatki jeszcze cos szamiesz, bo inaczej to wyjdzie na to jak bys jechala po dunsku 14(13) tyle ze z modyfikacja, no ale Twoj wybor, tak czy tak czekam i trzymaj sie dzielnie

aha, a odnosnie karnisi to najlepsza wedlug mnie jest z olimpu i pewnie znajdziesz cennik w sklepie na tej stronce, oprocz tego masz tam inne specyfiki, jak chrom- zmniejsza laknienie na slodycze, itd. itp.
ja wspomagam sie jeszcze stosowanym wczesniej CLA do kazdego posilku, (CLAprzekazuje tluszcz do miesni ulatwiajac jego spalanie)

ok, na dzis to chyba wszystko, szamka byla wyborna, tylko ze z wrazenia zapomnialam o oliwie do salatki
pozdrawiam i juz nie moge doczekac sie jutrzejszej kawusi, z cukrem, mmm

czekam rowniez na relacje Naszych nowych kolezanek, uczestniczek tej wycieczki, do zobaczyska...

Trzymajcie kciuki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

Wiecej