SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1484989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Druga

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 71
Jest już po 24 więc mogę napisać, że jestem już w 7 dniu dietki nie było mnie co prawda przez jakiś czas, ale to wina tego cholernego ustrojstwa- mojego kompa... znaczy się no ale już jestem, lżejsza w sumie o 3kg! Niby niewiele, ale podkreślam że nie jestem monstrualnie gruba (przy 160 cm waże teraz 61kg - jest co zrzucać, ale nie łudzę się że zjadę z wagą w dwa tygodnie 10kg)Gratuluję DiiDii, widzę, że dzielnie się trzymasz... nie wiem jak Tobie ale mi najgorzej przebrnąc wieczory, wtedy jestem tak głodna, że na widok reklamy chipsów czy tymbarka język staje mi kołkiem no, ale trzymamy sięi nie dajemy małemu głodowi aha, jeszcze notka do Gini- Widzę, że też chcesz schudnąć, żeby złapać faceta na 100dniowkę, a bynajmniej żeby świetnie wyglądać w wymarzonej kreacji ;) jakbyśmogła, napisz mi swoje parametry.. no to trzymajcie się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 76
Ja juz jestem po 7 dniu... Myślałam że ten wczorajszy dzień będzie morderczy ale było ok! Dziś... kupa żarcia:jajeczka, szpinaczek :P mięcho... Dla mnie najgorsze są poranki byle do pierwszej kawy... Pochwalę się: po tygodniu mam 5 kg mniej! Moja wyjściowa waga to 75 kg przy wzroście 170 cm :( Teraz wyglądam bosko! Oby to utrzymać po diecie...
Powodzenia wszystkim!
jogger - dzieki za odpowiedź! Przeczytałm chyba z 30 stron tego wątku i wiele wyrywkowo - jesteś Wielki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
dzis dzien 12 czyli przed ostatni...niestety zaczal sie o 4.30 rano mala kawa z lyzeczka cukru a nie marchewka ale marchewka tez juz byla...niestety 2 to to ze moj zoladek zaczal zyc wlasnym zyciem dzis i musialam siegnac po actimel...no coz moze to nie zniweczy wszystkiego...co jak co nie podjadalam nie potrzebowalam cukirkow czy kostek cukru tylko czasem troche otrebow...nie wytrzymalam i sie zwazylam...cel zamierzony osiagniety 52 kg jak drut...jeszcze teraz tylko oboz treningowy i bedzie 50 a moze 48...trzymam kciuki za wszystkich na polmetku i tych startujacych i gratuluje tym co osiagneli cel...

do Misiagogoo:mozesz mi dac przepis na zupe kapusciana albo wyslac linka gdzie moglabym ja znalezc...dzieki z gory!!!

pzdr xxx

migotka xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1960
witam ponownie. poprzednio na poczatku czerwca wytrzymalam 5 dni na kopenhaskiej(ale zgubilam 3 kilo ktore nie wrocily)... bylo mi slabo i bylam ciagle glodna... teraz czuje sie swietnie znow jest 5 dzien, nie czuje glodu , ketoza na +++ i widoczny spadek wagi (4 kg)...kopenhaska poprzedzilam 2 dniowa glodowka oczyszczejaca na samej wodzie... teraz tylko boleje nad tym ze nie moge cwiczyc bo mam skrecona noge - juz miesiac mnie boli ... w kazdym razie jest super i po skonczeniu diety chce utrzymac ketoze jescze przez jakies 2 tygodnie, a potem... coz, chyba sie pozegnam z chlebkiem, makaronami, kasza i ziemniakami na zawsze... buuuu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1960
jogger pytanko - pisales gdzies ze po 14 dniach ujemnego bilansu kalorycznego organizm przestawia sie na metabolizm oszczednosciowy - ja juz w tej chwili mam max. temperature 36,4 srednio nie przekracza 36,0, czyli pewnie jestem spowolniala i tak, ale pytanko dotyczy innej materii - jezeli poprzedzilam dietke 2 dniowa glodowka, to powinnam zrezygnowac w 11 dniu czy ciagnac do konca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 278
skończyłam!!!!!!!!!!!!! efekty:
waga: tylko 3 kilo mniej czyli ważę 63 kilo...10 do zrzucenia...
wymiary: 1cm mniej w udach, 6 cm w pasie 1 cm w biodrach...szczerze to spodziewałam sie lepszych efektów...;-/ w pasie to i bez specjalnych głodówek szybko chudne.A i ćwiczeń było więcej niż zwykle...bu...tak więc jestem zawiedziona i przechodzę na racjonalne żywienie oparte o piramidę...nareszcie normalne jedzenie..mięso i tak zawsze gotuje ale bez jak zawsze było 3 łyżeczek ryżu lub ziemniaków i wielekiej ilości surówki to ja nie moge Wpadnę jeszcze i trzymam kciuki za WSZYSTKICH!! buziak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 71
jestem w 9 dniu dietki... niestety mimo, że obcięłam racje zywieniowe o połowę (po prostu nie jestem głodna i więcej bym nie wcisnęła)to waga zatrzymała się na 61/60,5, czyli nie jest źle ale mogło być lepiej Mam nadzieję, że nie zakończę dietki z takim wynikiem! Zresztą na pielgrzymce i tak zgubię to i tamto i tu właśnie zwracam się z pytaniem do joggera: Czy mógłbyś mi podać jakąś stronę, albo porady jak się zdrowo odżywiać, czyli co z czym a czego nie łączyć. ramidkę znam, ale chodzi mi właśnie o ustalanie posiłków... jestem z tego zielona a zalezy mi, żeby schudnąć jeszcze 10 kg, byłoby naprawdę smerfowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 78
Witajcie!
Od dwóch dni jestem na "normalnym" jedzeniu. O ile można to oczywiście nazwać normalnym jedzeniem. Takie wrzucanie co nieco na żołądek. Dzięki kopenhaskiej zrzuciłam praiwe 6 kg. I ten "pociążowy" brzuch prawie cały zjechał. A oto głównie mi chodziło. I czuję się świetnie.
POWODZENIA ŻYCZĘ WSZYSTIM DIETUJĄCYM I TYM JUŻ PO DIECIE. Spełniajcie swoje wagowe marzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1960
hehh, wlasnie 7 dzien diety, pije druga kawke i jeszcze nic nie jadlam, czuje sie swietnie, choc waga stoi w miejscu... ale to chyba dlatego ze przestalam wypijac 3 litry wody dziennie, ale po prostu ostatnio nie chce mi sie pic...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium