SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23
witam!
przeczytalem pierwsze 20 stron odpowiedzi i w miedzy czasie przeczytam reszte ale postanowilem sie was o cos spytac.
jestem na 5 dniu diety, czuje sie dobrze, nie czuje glodu chociaz ciagle mam ochote na cos smacznego,
schudlem ok 4 kg, moja waga przed dieta to 73 kg.
mam pare pytan,
-w czasie diety nie pije kawy, cwicze na silowni (ze wzgledu na diete robie wiecej brzuchów i dolne partie pleców na rzeźbę bardziej)no i
zjadam kreatyne (10 g dziennie)- cykl zaczolem wczesniej niz diete,
czy to strasznie źle wpływa na diete?
-nie chce efektu jojo i bede chcial utrzymac wage ok 65-67 kg po diecie,
pomóżcie ułożyc jakis jadlospis. elementy z diety kopenhaskiej moga byc, jedzenie mi calkiem smakuje ale potem sie znudzi :)
- co do ryby- moze byc wędzona ? i zamiast kompotu- np. soczek przecierowy?

pozdrawiam ,prosze o odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
"
-w czasie diety nie pije kawy, cwicze na silowni no i
zjadam kreatyne (10 g dziennie)- cykl zaczolem wczesniej niz diete,
czy to strasznie źle wpływa na diete?
"
To po prostu nieco inna dieta trochę mniejsza termogeneza, ale zachowany ujemny bilans kaloryczny.

"
-nie chce efektu jojo i bede chcial utrzymac wage ok 65-67 kg po diecie,
pomóżcie ułożyc jakis jadlospis. elementy z diety kopenhaskiej moga byc, jedzenie mi calkiem smakuje ale potem sie znudzi :)
"
Dopiero byś się zanudził, gdybyś jadł jak moja znajoma, nb.
MP w fitness sylwetkowym - wyłącznie piersi kurczaka i surówki wielowarzywne 6xdziennie ale to działa.


- co do ryby- moze byc wędzona ?
Tak

i zamiast kompotu- np. soczek przecierowy?
Tak

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
"
czy taka suplementacja jaką obecnie stosuję (vigor x 1, kelp+bilobil+vit. E x 3, tran x 1, wapno x 1) nie doprowadzi mnie wkrótce do hiperwitaminozy?
"
Organizm może przechowywać wyłącznie witaminy rozpuszczalne w tłuszczu (ADE), a my tu mamy tłuszcz spalać

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 239
Gra
to ile waże pozwól że pominę milczeniem;) to jest mój trzeci dzien, jak narazie trzymam sie całkiem dobrze, brakuje mi tylko momentami motywacji. Nie wiem czy do tej pory cos w ogóle zrzuciłam, w koncu to tylko pełne dwa dni za mna a moja waga pokazuje za akzdym razem co innego, ale jak juz wczesniej mowiłam spodnie zaczynaja robic sie luzne (mam nadzieje ze sie nie rozciagneły ;)) no i biust :( Dziekuje za wsparcie, sama tez postaram sie w miare mozliwosci pomóc w chwili czasowego dołka :) pozdrawiam cieplutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 278
Ja właśnie chce jeszcze raz przejść na tą dietę...raz już próbowałam,chodziłam barrrdzo głodna a po takiej ilości jajek mdliło mnie.Ale chce spróbować jeszcze raz, perspektywa zrzucenia 5-7 kilo jest wyjątkowo nęcąca W lato kiedy jest tak ciepło ciągle piję wodę i nie chce mi się tak jeśc...no i można w słoneczku na rowerku pojeździć tylko czy MOŻNA OGRANICZYĆ JAJKA???????? Jakie można stosować wspomagacze i ile kosztują? wkońcu jestem tylko biednym uczniem z małym kieszonkowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23
joger powiedz mi jeszcze, co do jadlospisu po tej diecie, zeby utrzyamc wage, jakiegos linka masz moze? w ilu kaloriach sie miescic? chce jesc zeby utrzymac mniejsza wage ale i tak zebym mial wiecej energii niz teraz, wytrzymalosc mi spadla troche.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 207
właśnie robię sobie pierwszy obiadek, do tej pory tylko ta kawka, zamiat szpinaku brokuły, właśnie czy trzeba az dwa jajka...wolę wiecej brokuł..mięso zrobię pk. 18, czy tak może być...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 278
Hej! Jak wy to wytrzymujecie??? Nie jesteście ciągle głodni??? jejciu jak ja bym chciała schudnąć 5 kilo...ale czy dam radę?? ;-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 278
Właśnie JOGGER nie znasz może fajnych linków z przykładowymi jadłospisami?? Gramy do mnie nie dochodzą nie potrafię tego przełożyć na ilość plasterków czy ilość mięsa Po tej diecie mam zamiar dalej się odchudzac ale mnie rygorystycznie...może 1000 kcal na początek...?? taaa najpierw muszę przejść przez kopenhaską i czy mógłbyś mi podać nazwy tych całych wspomagaczy( kompletnie się na tym nie znam)?? jakie ćwiczenia będą najlepsze na spalanie tłuszczyku?? Może być rowerek?? A i czy sauna na to wszystko dobrze wpłynie??? proszę o odp.
PS.Jogger jesteś świetny!!!! Odpowiadasz na pytania mimo ,że się powtarzają.Sorcia jeśli moje też ale nie mam siły przeczytać tego wszystkiegi...thx ;-*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Zamiast jajek można zjeść mięso/rybę, ale warto suplementować wtedy wit.E. Dieta po - kawa rano, potem posiłki białko+warzywa, ale nie 2, tylko 3-4. W/w proste tylko po ćwiczeniach siłowych (nagroda ).

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

Wiecej