SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 103
No właśnie próbuję wyciągnąć średnią, chociaż nie twierdzę, że wychodzi mi to genialnie. Kopenhaską przeszłam, teraz RACZEJ przestrzegam jej zasad, choć ostanio różne zawirowania w moim życiu wybiły mnie z rytmu.

Ale staram się i wszystkim naprawdę życzę powodzenia w osiągnięciu wymarzonego celu.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52
czesc adameczku i luku :) u mnie dzien 2; energii sporo mimo pracy do pozna i wczesnego wstawania; acz z rana do kawy wsypalam kopiasta lyzeczke cukru bo nie podali jaka;) , moze nie zaszkodzi
jestem po 50 min aerobow, za 30 min kolacja; zamiast wedliny,bo generlanie nie jadam skubne kawalek tunczyka wsw albo kawalek ryby suszonej, min tluszczu; a tu chyba o bialko chodzi; i oczywiscie jogur; cdn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 141
hej ja wlasnie szamie 100gram szyneczki. dzisiejszy dzien byl super. po lunchu jakbby dostalem kopa energetycznego.. mam nadzieje ze to ta upragniona ketoza..:P 300 pompek za mna a od jutra rano bieganie:) i brzuszki mam nadzieje ze Damy Rade!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 114
hello!jak tam dziewczynki na dietce:):):)bo u mnie tak sobie przybyl jeden kg:(:(:(
fitgirl- mam takie pytanko!cio sadzisz o takiej glodowce jednodniowej raz w tygodniu zeby oczyscic organizm????prosze o jakies info na ten temat!!!pozdrowienka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 106
Witam wszystkich!!!
Pierwszy dzień zaliczony Generalnie jest OK. Brak uczucia głodu i innych niepokojących objawów (ale otręby zawsze w pogotowiu ). Samopoczucie też nie najgorzej (zwłaszcza że Real dzisiaj wygrał ). Jutro czeka mnie siłownia i rowerek a na weekend basenik .
Życze wszystkim wytrwania i osiągnięcia wymarzonej wagi (czyt. sylwetki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52
dzis po kawie i grzance z lyzeczka miodu zamist cukru,bo ma nizsze ig,a w sumie dzialanie toz samo,chodzi przeciez o cukier,samopoczucie ok, dzis basenik:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 141
hej ja tez juz po grzance i kawusi zaraz mykam pobiegacz godzinke i na silownie. Nie wiecie kiedy zauwazalne sa pierwsze efekty diety..??
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6
Zaczynam dzisiaj. Czy może ktoś jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52
adameczku, po 4 dniach dopiero gdy pozbedzie sie organizm nadmiaru wody,moze sie brac za tluszcz; a wiec moze bardziej bedzie widac cokolwiek po tyg,wtedy sie zmierz i zwaz moze juz drgnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 619
Witam wszystkich podróżników
Dzis zaczęłam.
Tego lunchu to było dla mnie aż za dużo,nie dałam rady zjeść wszystkiego.
Zastanawiam sie nad tą kapustą kiszoną,można czy nie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

Wiecej