SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1485029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
elizko tu masz linka jesli chcesz powaznei kupic buciki to ja polecam asicsy sam w nich biegam i sa niezawodne i sprawdzoene

http://www.bieganie.home.pl/cgi-bin/ikonboard/topic.pl?forum=7&topic=907

przeczytaj i zobacz ktora czesc buta bardziej zdzierasz podczas chodzenia i tak powinnas dobrac buty,
w sklepach sa przewaznei sprzedawcy ktorzy nieumia doradzic biegaczowi tylko przewarznei chca sprzedac wiec najlepiej kupowac np: na imprezach biegowych,,

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
coraMietka, bo wiesz jak to jest z glupimi kobietami takimi jak ja...jak juz sie na cos napale to efekty musza byc natychmiastowe!! Ale po kopenhaskiej bede chciala przejsc na jakas bardziej rozsadna diete..Kopenhaska to tylko wprowadzenie. A co do Tombaka, to ja nie wierze w przypadkowe zbiegi okolicznosci..... wychodzi na to , ze uslyszalas o nim i jego ksiazkach , bo moze powinnas? A obiecuje, ze pieniedzy nie wyrzucisz w bloto! Pozdrawiam;))

...pocaluj zabke w lapke...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 530 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1958
O dzieki za linki o butach, w zasadzie to przydadza mi sie, bo znowu w firmie organizuja survival i bede juz zaopatrzona w cos fachowego:)
Coramietka oj napewno cos z Eliza pomuslismy o innym odzywianiu, ale nikt nie zmusi mnie do liczenia kalorii, wole swojego Atkinsa, bo wole zjesc kabanosa niz batonika:)

:) Wszystko da sie zrobic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 530 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1958
Kurcze musze jechac w teren, :(( w taki deszcz.

:) Wszystko da sie zrobic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
http://www.bednarek-sport.pl/pl/index.php?id=prod&f=gru&g=1003


a umnei swieci slonce i lekko wiater powiewa

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
biedna Atenka weź parasolkę...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
Dziekuje Wam za linki, postaram sie cos wybrac...a do sklepu to chyba wybiore sie z kolega (tez maniak miesni, odzywek, zdrowego trybu zycia, a co najwazniejsze robi do mnie podchody, to chyba mnie w balona nie zrobi?)
i mam nadzieje , ze jak juz te buty nabede to ochoty do biegania nie strace....bo u mnie najgorzej z tym slomianym zapalem!!! Ja tez chce byc taka systematyczna jak Wy!

...pocaluj zabke w lapke...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
taka sobie: Wiem, co masz na myśli piszac o natychmiastowych efektach-sama jeszcze do niedawna eksperymentowałam na podobna modłę z dietami, głodówkami i nie tylko- dopiero od roku w miare racjonalnie sie odżywiam. Na pewno to co robie dalekie jest od perfekcji, ale sie staram , a to najważniejsze chyba. Ale najlepiej jest przejść te wszystkie "diety cud" na sobie, wtedy człowiek nie ma tego "niedosytu" i dziwnego poczucia , że "szansa na pikna sylwetkie przeszła mnie koło nosa, a to tylko -13 dni! (albo mniej)..głodówki"
Jak to wszystko zawiedzie, a zawiedzie na 100% (efekt jojo, katabolizm, itp. ) wtedy przychodzi opamiętanie, człowiek łapie dystans do diet i do siebie, dochodzi do wniosku, że lepiej wolniej a żeby skutek był trwalszy no i zdropwiej przede wszystkim
Ale na to potrzeba czasu i ja to w sumie rozumiem.
Ale biorąc pod uwage taka "małą" prawde życiową, że najwiecej kosztuje nauka na własnych błędach, to jednak odzywa się we mnie bunt i chciałabym Was jakos odciągnąć od tego, no ale cóż..
juz się zamykam

ps. looknęłam na główne założenia tzw. "metody Tombaka" i już na pierwszy rzut oka nie spodobał mi się motyw z ograniczeniem protein z mięsa do minimum.. Awersje mam do wszelkiego "ekstremum" obojetnie w którą stronę przy diecie.
Ale jeszcze na ten temat poczytam.

pozdrawiam

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tombak .... już samo nazwisko jest świadectwem że jego myśli do złotych nie należą ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium