SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 103
Oj Morag, bo widzisz, żeby otrzymać odpowiedź od Guru, to Ty musisz napisać coś śmiesznego. Jak tak zwyczajnie prosisz o radę, to nic to nie da, ale na przykład, jak napiszesz coś o bólu szyi albo innej części ciała, to reakcja będzie błyskawiczna.

Dziewczyny się tu przejmują, rzucają jak na ostatnią deskę ratunku na tę dietę, bo najczęściej brakuje wytrwałości, możliwości, czasu albo wiedzy, żeby umiejętnie zmienić styl życia i nawyki żywieniowe i liczą na to, że ktoś, kto podjął się na tym forum wspomagać radą i wiedzą, zrobi to.

Może trudno jest zrozumieć, że niektórzy ludzie mają problemy, które niekoniecznie sprowadzają się w zasadniczej części do zwalczenia 1% nadmiarowego tłuszczu i budowy MASY, bicepsów i tricepsów i że są na tym padole osobniki, które po prostu chcą trochę schudnąć i zwyczajnie nie wiedzą jak to zrobić.

Pewnie to strasznie nudne odpowiadać na te same pytania i rozwiązywać te same problemy, bo cała ta rzesza ignorantów nic a nic nie kapuje o co tutaj chodzi.

Dobrze, że jeszcze istnieją szczytniejsze cele... (dwugłowy? grzbietu? a może pośladka?)

Pozdrawiam i życzę, żeby samooceny i poczucia własnej wartości wystarczyło na tyle, żeby nie trzeba było z całych sił zabiegać o akceptację FORUMOWEGO GURU.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Informacja dla szanownych pań : pod nickiem xwing napisała do nas z ukrycia niejaka emerte.

Ponieważ szanowna emerte odwołała się w powyższym poście do mojej poprzedniej wypowiedzi pragnę jasno oświadczyć iż w sprawach diety kopenhaskiej głosu nie zabieram, wszystko co miałem w tej sprawie do powiedzenia już napisałem.

Ekspert w tym temacie - Jogger - przebywa obecnie na zasłużonym urlopie i o ile po powrocie znajdzie na to czas i chęci to napewno odpowie na wszelkie istotne kwestie poruszane w tym temacie.

Dodam jeszcze, że tysiące udzielonych przez moderatorów działu fitness odpowiedzi oraz setki artykułów opublikowanych na tym forum, zawierających pełną wiedzę na temat ćwiczeń, diet, odchudzania i wielu innych spraw świadczą o tym że niekoniecznie odpowiadamy wyłącznie na śmieszne posty ale również na prośby o radę. Niemniej jednak nie jesteśmy etatowymi pracownikami, nikt nam za te działania nie płaci i nie mamy absolutnie żadnego obowiązku odpowiadać na cokolwiek, a w szczególności na pytania które wydają sie nam bez sensu.

Jeżeli masz emerte zastrzeżenia co do sposobu moderacji tego działu, zamiast pisać anonimy wyślij swoje uwagi na adres [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1957
Ej, dziewczyny, a może w diecie tak jak w zyciu, nic nie sie nie da z gotowego przepisu? w koncu kazda z Was jest inna, ma inną figurę, inne przyzwyczajenia,lubi inne smaki, co z tego ze wytrzymacie te 13 dni.. skoro z czasem Wasze Ja i tak się dopomni o posłuchanie..?
skoro ta dieta pomaga Wam jakoś poukładać sie wewnętrznie (i byc może to tak ciągnie do niej odchudzaczy) to wykorzystajcie to teraz, i znajdzcie siłę w sobie..
Zastanówcie się co WY naprawde lubicie (a nie co Wam Guru napisał), poświęćcie trochę czasu zeby sobie ułożyć WASZĄ własną dietę, z rzeczy które lubicie
na tym fourum jest mnostwo informacji jak to zrobic, od razu nie będziecie wszystkiego wiedziały, ale wykażcie chociaż jakąś inicjatywę
w zyciu niestety nie ma nic za darmo, nie da sie żyć według czyjegoś przepisu..
Spróbujcie, i jestem pewna ze wtedy Wasz Guru na pewno pomoże, przecież po to właśnie tu jest..
pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości
de londres

'I don't know know where the answers lie, but I try not to get hung up on the questions.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 103
Tyka, wszyscy tu piszą z ukrycia.
Nicków używam różnych, więc nie czuję się zdemaskowana.

Bardzo się obruszyłeś na to, co napisałam, a skąd wiesz, że to było pod Twoim adresem?

Uważam, że Jogger robi tu świetną robotę, ma ogromną wiedzę i niesamowitą cierpliwość.

A do tego wszystkiego potrafi pomóc nikogo nie ośmieszając.
Czy to taka wielka sztuka?

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 119
He he he... ale się szumu narobiło! Szkoda tylko, że nadal nie wiem czy pociągnięcie tej dietki jeszcze z tydzień mi nie zaszkodzi.... No nic, skoro nikt tego nie wie, to poprostu pociągne na francuskiej jeszcze z miesiąc i najwyzej wróce do kopenhaskiej. Pytałam nie dlatego, ż enie wioem co zrobić ze swoim życiem, ale dlatego, że nie chciałabym sobie zaszkodzić, bo tak jak mówiłam dieta dietą, ale dla mnie znacznie ważniejsze jest moje zdrowie.
Wszystkim tym, którzy dopiero zaczynają polecam kopenhaską, bo to naprawde miła dietka i wcale nie jest taka straszna jak o niej piszą. Dla mnie te 12 dni to naprawdę ciekawe doświadczenie... i musze powiedzieć, ze spodobało mi się odchudzanie (to pewnie dlatego, że robiłam to pierwszy raz w życiu )
Ta dieta nauczyła mnie innego spojrzenia na odżywianie i mam zamiar się trzymać tego czego się przez ten czas nauczyłam.
Pozdrawiam wszystkie towarzyszki kopenhaskiej.. Szczególnie te, które zaczynały razem ze mną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 119
P.S Sorki za literówki.... dopiero je zobaczyłam.

Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam.
Morag
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85
hej, mam ten sam problem co sloneczko, znowu sie zastanawiac co jesc, a ze jestem dla siebie zwykle zbyt dobra... wiecie jak to sie konczy :)
tak przynajmniej mialam mojego osobistego dietetyka w formie jadlospisu na 13 dni i nie ma zmiluj :)
ide posurfowac po dzialach o cwiczeniach, od marca moze zaczne?

pozdrawiam goraco, juz nie trzeba trzymac kciukow bo wiem ze dacie rade :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 114
wow!u mnie juz tydzien prawie minal a nadal nie dowiedzialam sie cio dalej z moim odzywianiem???narazie jest tak jogurt naturalny,jakis owoc troche normalnego obiadu!!!nie wiem cio to znaczy ale od dwoch dni bardzo boli mnie dol brzucha i nerki/czy to przez diete?prosze niech ktorys z goru wkoncu odpisz albo wy dziewczyny jesli wiecie cos na ten temat!!!pozdrowienka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60
Witam wszystkie podróżniczki a widzę że Kopenhaga podoba się bardzo i super!Mi też się tam podobało.Jestem już trochę po tej podróży no i mam pytanie,Tyka moze Ty mi odpowiesz?ale bez kpin,proszę.CZY ZAMIAST SZPINAKU MOŻNA BROKUŁY????!!!Zartowałam oczywiście,a tak serio to nie znalazłam tu na tych 140 stronach nic o kapuście kiszonej,czy można ją wcinać np. do mięska,na obiad?jaki ma IG? Odpowiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48


witam. U mnie już mija 5 dzień dietki. Nigdy nie pijałam kawy bo nie lubiłam a teraz mi smakuje. Ważyłam 50 kg teraz mam 48kg. Bardzo chciałabym zgubić trochę tłuszczyku na brzuchu (efekt po ciąży) no i jeszcze uda i pośladki. Mam nadzieję że się uda. Mam pytanko czy można pić sok jabłkowy?? I czy można dodatkowa brać tabletki odchudzające Apptrim?? Mam nadzieję że ktoś mi odp. Dzięki i pozdrawiam

pestka1830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

Wiecej