SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52
dzięki jogger, ale czy szlag nie trafi całej diety???
czy w takim razie ósmy dzień ma być już taki jak w przepisie, czy też taki jak siódmy???
no i najważniejsze-czy pomysł z tofu i kotl. sojowymi mieści się jakoś w założeniach tej diety???
pozdr.
anik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 119
Hej! czy ktoś mi powie co z ta solą?? o dziś trzeci dzień nie jestem głodna, ale miałabym ochotę na coś czekoladowego uuuuuu taki mały wafeleczek:) nie basta koniec marzeń!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 119
hej! ktos mi powie co z tą solą????????????????????? oooo trzeci dzień nie jestem głodna, ale mam wielką ochotę na coś czekoladowego!!!ooo ide spać zeby tylko nic nie zjeść!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 327
Ah i jeszce jedno pytanko jogger:
Co po tej diecie??? Przeglądałam troche to forum ale nic konkretnego nie wyczytałam: nie znam się za bardzo na tych fachowych pojęciach :P:P:P I jeśli efekt tej diety będzie niewystarczający to jaką dietę bys polecał po kopenhskiej?? Tylko bardzo bym prosiła coś konkretnego.
dziękuje z góry Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1179
po tej diecie, najleprzą była by dieta... jak ją nazywa moja mama MŻ czyli Mniej Żreć ;) I sie do niej dostosuje (- fast food - słodycze). kopenhaską zaczne 16stego :) dam rade :D

<>> When is no more room in hell, the dead will walk on earth <<>


MOJA PRZEMIANA W TRAKCIE ;) http://www.sfd.pl/OD_ZERA_DO_BOCHATERA_:_-t669318.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7053
anik, na początku tego tematu jogger pisze :"Wegetarianie mogą zastąpić mięso przez tofu, ale muszą dołożyć L-karnitynę oraz cholinę + inozytol (typowy Fat Burner)", w soi chyba za dużo węgli, ale to tylko moje zdanie, a wiem na ten temat tyle co przeczytałam na forum
jogger, a co Ty na to odstraszanie wszystkich chętnych od diety kopenhaskiej przez Tykę ?
pozdrowienia

jestem w formie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wszystkich, a jedynie tych którzy z braku wiedzy lub rozsądku stosują niewłaściwe narzędzie do niewłaściwego celu, dodatkowo w niewłaściwy sposób

czyli pieczarkową menażerię

czyli prawdę mówiąc większość wybitnych znawców tematu żywienia jacy się przez ten post przewijają

to tak jakby zabierać dziecku zapałki aby sobie kuku nie zrobiło

w pale mi sie nie mieści (cóż, może jest po prostu mała, ale niewiele na to już mogę poradzić) jak w XXI wieku ktoś może myśleć że jego dietetyczne być albo nie być zależy od tego czy zeżre pieczarke czy nie, czy posoli czy nie, itepe, itede.

plus, ten post jak żaden inny jest pełen nonsensownych rad udzielanych przez jednych nieuków drugim z których to (rad, nie nieuków) większość przyczyni się do osiągnięcia zgoła innego efektu niż oczekiwany w dłuższej perspektywie czasu (nie dotyczy oczywiście Joggera i paru osób które na pierwszych stronach tego postu dyskutowały wszystkie za i przeciw tej diety w sposób racjonalny)

a teraz, wykonawszy swą dzienną normę odstraszania, wycofuje się znowu na z góry upatrzone pozycje czyli idę sobie zjeść posiłeczek równy pewnie z dwudniowej dawce żarcia pieczarkowych skrytożerców

Zmieniony przez - Tyka w dniu 2006-01-06 10:25:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7053
chyba się przemianuję na : NIEUK KOPENHASKI
pozdrawiam

jestem w formie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75
witam, jestem tu nowa; nie uwiezrycie ale przeczytałam prawie wszystkie posty na tym forum więc generalnie pytań nie mam żadnych; zalogowałam sie do was bo razem raźniej;
dzisiaj mój drugi dzień i wszystko dobrze!
to moja druga kopenhaska; ostatnio robiłam ją prawie rok teu i schudłam 8 kg ale co najważniejsze nic nie wróciło chociaż nie trzymałam sie ściśle jaiejś diety ; generalnie omijałam węglowodany tj zero chleba od roku i takie tam; teraz jestem na tej diecie znowu bo co nieco jeszcze do zrzucenia zostało a to jedyna skuteczna:)
pozdrawiam i trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52
pewnie najlepszy byłoby tofu, tyle że ja nie za bardzo przepadam a poza tym dość cięzko trawię tofu...
więc jem na zmiane tofu z kotletami, przed kotletami wcinam fasolaminę, coby troszkę tych weglowodanów wrednych zredukować...
jestem dzisiaj 5 dzień na kopenhaskiej i wszystko jest ok.
mam tylko chyba jniedobór jakiejś witaminki, bo zrobiły mi sie "zajady"-nie znam fachowej nazwy;(
czy ktoś wie jakiej witaminki mi brakuje
jem centrum i skrzyp polny:)
dzię ki za info:)
papa
anik
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

Wiecej