SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1485055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 317
Szanowna Tyko! Albo może lepiej: Szanowny Tyko. Nie ważne.

Chciałam tylko Ci powiedzieć, że to jest dieta PRZYSPIESZAJĄCA PRZEMIANĘ MATERII!!! Jeszcze raz? D I E T A P R Z Y S P I E S Z A J Ą C A P R Z E M I A N Ę M A T E R I I.
Liczę, że zrozumiałeś. Tu chudnięcie jest zsunięte na drugi plan. Podkręca się tarczyca, żeby później uchronić się od jojo - poprostu dobry wstęp do jakiejś diety redukcyjnej.
Wykpiwasz tu wszystkich, nie wiem po co, żeby wydać się mądrzejszym? W życiu Cię nie doceniają, to może chociaż w internecie zwrócą uwagę? Otórz: UDAŁO SIĘ! BRAWO!
Poza tym jako 'spec' robisz łachę, że się wypowiadasz za darmo. W takim razie: dzięki, ale nie trzeba, bo Jogger jest bogatszym i MILSZYM źródłem informacji.
Liczę też na to, że miałeś może tylko zły humor i chciałeś się wyżyć - w takim razie mogę ew.wybaczyć pod warunkiem, że się to nie powtórzy.

A teraz serio: Ludzie przeczytajcie może chociaż ze 30 stron tego tematu? I przeczytajcie co jest napisane przy rozpisce diety: MA BYĆ PRZEPOROWADZONA NIEWOLNICZO do jasnej ...pelargonii!!! Dlatego nie pytajcie czy można zjeść gumę, mimo że jest napisane ŻE NIE! Nie pytajcie czy jajka ze szpinakiem można zastąpić lodami pistacjowymi.
Co się dziwić, że potem gadanie: "Eee tam do kitu! Ciągle jestem głodna!"
Albo dobijajace jest też: "Nie noo co za porażka! 10 kg w 2 dni! Prawie nic!" Ludzie! Trochę dystansu!

A jeszcze jedno! Dołączam do Was 28 lutego I nie gadać mi tu o 'racjonalnych' dietach + wysiłek fizyczny, bo tak to ja schudłam 2 kg w pół roku. Nawet w czerwcu z truskawek zrezygnowałam...boże nie daruję sobie tego nigdy!

Pozdrawiam Tykę (mam nadzieje, że nie jesteś zły?), Joggera (bo jego rady i cierpliwość są niezbędne) oraz wszystkich dietujących się wytrwale(bo podziwiam samozaparcie) i tych któym nie wychodzi (za to że próbowali). ADIOS!



Zmieniony przez - BijouBiżu w dniu 2005-02-19 05:28:16

Zmieniony przez - BijouBiżu w dniu 2005-02-19 05:30:11

Ukręć życiu głowę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 169
Pestka, sok jabłkowy to raczej nie, ale ekspertem się nie czuję Woda jest spoko!

Ja jeszcze tylko dziś i jutro Do dziś jakoś minus pięć kilo, dokładnie nie wiem, bo nie ważyłam się specjalnie przed, chcę dojść do 60 i już prawie jest - hurra

Happy Yogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48


a co z tabletkami?? czy można dodatkowo zażywać tabletki np. Apptrim czy Figurella??

pestka1830

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60
Nie !!! no fajnie że ktoś w ogóle mnie zauważył!DZIęKI WIELKIE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 169
Pestka, o tabletkach nie mam zdania. Poszukaj na poprzednich stronach - tam jest masa wiadomości o wszystkim (no, prócz kapusty kiszonej, taka_ja, faktycznie). Przyznam, że przeczytałam, owszem, zajęło mi to pierwsze dziesięć dni dietki, ale zwracałam uwagę na rzeczy, które mnie interesują, na tabletki nie, bo ich nie biorę. Ale poszukaj.

Taka_ja, kapusta kiszona była wcześniej zielona i liściasta, to może można? A poza tym dużo cytryny się je: a w kapuście też jest witamina C, no nie? Niech się gurowie wypowiadają

A propos - do moderatorów i innych guru: czy tu nie ma żadnego "search'a"? Fajnie by było gdyby był, wtedy każdy by sobie szukał po tych stu czterdziestu iluś stronkach. A może tylko ja ślepa i nie widzę? Czy ktoś mnie oświeci?

Buźka dla wszystkich,
Yogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 114


kochana pesteczko przeciez pisalam ci juz cos na temat tabletek!przeczytaj ulotke przy tabletkach bo jesli sa przeczyszczajace to nie mozna ich stosowac tak pisal jogger!czyzbys mi nie ufała:)jest super stanelam na wadze i spadl kolejny kg chociaz jestem po diecie:)czy ktos cos moze wie o głodowkach36godz???jesli tak to prosze o informacje!!!pozdro dal pestki i dla wszystkich!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60
YOGISIA DZIĘKI :)
TEŻ TAK WŁAŚNIE MYŚLAŁAM ALE LEPIEJ SIĘ UPEWNIĆ
A KAPUSTKA:PYCHA
BUUUUUSSSSSIIIIIAAAAALLLLLE
DLA WSZYSTKICH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
:(( lipka.. za duzo stresu.. mialam 2 dni wyjete z zyciorysu (egzamin z socjo u psychola alkoholika - 2 dni siedzialam w napieciu pod sala az mnie laskawie zapyta) no i odpadlam i sie jeszcze bardziej zestresowalam ale chociaz walentynki byly super - pizza, paczki, winko itd ale kcal na bank spalone przez cala nocke :> bylam super hiper zadowolona z kopenhaskiej mimo ze przez 6 dni tylko stosowalam i slabo sie czasem czulam. teraz od poczatku zaczynam i sie juz nie poddam za nic w swiecie bo widze ze nawet po zaprzestaniu jej stosowania waga tylko troche poszla mi w gore a jadlam jak glupek (mam nadzieje ze to wynik "podkrecenia" metabolizmu hyhy). nom to do robotki! ktos jeszcze zaczyna?

kiszona mysle ze powinna byc spox ale pekinska na bank mozna jesc a tez jest pyszniunia, ogolnodostepna i tania jak barszcz wiec chyba nie ma problemu!

tabsy odchudzajace raczej niebardzo - oprocz oczywiscie fatburnerow, karnityny itp. raczej lepiej teraz brac witaminki a te tabsy to po kopenhaskiej - takie moje zdanie

dobra to lecimy ludziki --> ale od poniedzialku :) bo na zaocznych jestem i nie bede szpinaku taszczyc ze soba a menu 6 i 7 dnia jest spox na wyjazd

sloneczko, zanda, morag --> fajnie wam... GRATULUJE bardzo bardzo!!

morag - mysle ze powinnas powoli przechodzic na swoja diete. stopniowo wlaczac takie rzeczy ktore lubisz jesc i masz mozliwosc ich jedzenia (np. stolowka jakas czy obiadki mamci w domu) bez jakis wymyslow typu kupowanie ohydnej salaty i pomidorow w srodku zimy itd. ja tak schudlam w pol roku ok 10kg. jadlam wszystko co chcialam tylko w ograniczonych ilosciach i staralam sie zeby bylo to zdrowe + oczywiscie duzo ruchu :)

pozdrowionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48


Dziś mija 7 dzien mojej dietki. Coraz częściej myślę o przerwaniu jej bo bardzo często mam zawroty głowy. Wczoraj wypiłam 2 szklanki soku z czerwonych pomarańczy i trochę lepiej się poczułam. Jest jakiś sposób aby "pozbyć" się tych zawrotów?? Pozdro dla kiciusi :)

pestka1830

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48


Posiadam tabletki Apptrim czy mogę je dodatkowo zażyć?? Czy ktoś mógłby mi konkretnie odp?? Oto ich skład: L-Tyrozyna, Cholina, Kwas glutaminoey, Kofeina, wyciąg z owoców kakaowca, histydyna, hydrolizat białka, L-seryna. Stosując ten preparat należy przestrzegać zasad diety niskokalorycznej oraz odpowiednio zwiększonego wysiłku fizycznego. Ilość kofeiny w dobowej dawce preparatu odpowiada 1-2 filiżankom kawy.

pestka1830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium