SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
widze atenka ze masz to samo co ja ...ja nawet kiedy śpie jestem głodna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 530 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1958
Ja tez uwielbiam slodycze, no coz kobieca przypadlosc, ciezko mi mam wyrzuty sumienia ze przerwalam diete ech...........

:) Wszystko da sie zrobic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
nie przejmuj sie Atenko ja tez wiele razy przerywałam, ale zawsze mozna zacząć od początku, dołącz do nas jutro. A te przypadłości co cie spotkały to może od jakiegoś jedzenia, moze coś było zepsute np.mieso wiesz jak to teraz bywa, sklepy robią takie przekręty z mięsem ze3v naprawde mozna sie rozchorowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
i ile wogóle dziewczyny macie lat??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56
...jest godzina 9 ta!...a ja mam nogi jak z waty!...i wszyscy mnie namawiają na moje ulubione chitosy ketchupowe i czekoladowe batoniki!serio dla mnie to są tortury,a brak silnej woli mnie przytłacza!co chwilę mam momenty załamania,dobrze,że jestem w pracy,bo w przeciwnym razie już bym wcinała suchary z nutellą!!!...w brzuchu burczy!!!...ale wiecie co...fajowo jest tak razem konsultować i trwać razem w tych torturach,daje to jakąś siłę i człowiek,aż chce się starać o to żeby wytrwać z Wami!!!!!

"Kobiet nie można zrozumieć! Trzeba je kochać!" )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 530 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1958
Ja mam 29, mysle, ze ta niestrawnosc to chyba od jajek, albo masz racje od mieska. Narazie sobie odpuszcze zaczne od soboty, jak bede w domciu, w pracy ciezko mi wytrzymac, te pierwsze dni.

:) Wszystko da sie zrobic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 530 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1958
Generalnie to ja od dawna jestem na atkinsie, ograniczylam weglowodany do minimum, nie jem chleba i ziemniakow (oczywiscie wcinam od czasu do czasu frytki mam do nich slabosc) ale chleba potrafie sobie odmowic, i od samego odstawienia w ciagu czterech tygodni schudlam ok 4,5 kg, ale na wadze nie bylo tak widac jak w centymetrach. Jednak tak sie chudnie w pierwszej fazie. Kopenhaska stosuje po to by zwezic sobie zoladeczek:) no i co tu duzo mowic, kopenhaska daje mega rezultaty w krotkim czasie.

:) Wszystko da sie zrobic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56
aha...jeszcze jedno dla upewnienia się...dobrze wyczytałam,że można stosować lunch zamiast obiadu i odwrotnie w danym dniu???

"Kobiet nie można zrozumieć! Trzeba je kochać!" )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56
hm.....Kochani odpowiedziałam w międzyczasie ile mam lat i takie tam inne, jednak nie doszedł ten post dlaczego????? ...wracając 28 lat ...nie lubię tak, ponieważ napisałam się,a nie chcę,żeby ktoś z Was pomyślał,że kogoś ignoruję i tylko zadaję pytania.....sorki,ale nie wiem dlaczego tak się stało??? ...w radio "leci" przerobiona wersja grupy Rezerwat "zaopiekuj się mną"....fajne....zamieniłam sobie dania i wcinam szyneczkę i jogurcik to mój 2 dzień uffffff......

"Kobiet nie można zrozumieć! Trzeba je kochać!" )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 530 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1958
Asiulka to gratuluje, dla mnie najciezsze na kopenhadze sa wieczory kiedy burczy w brzuchu i kiedy musze cos ugotowac dla syna, rety:(

:) Wszystko da sie zrobic

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

Wiecej