SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 530 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1958
Grasik a jaki jest przelicznik wzrostu (pewnie jakies stopy) i wagi, w funtach? Jak mam to policzyc, weszlam na strone.

:) Wszystko da sie zrobic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36062
Juz myslalem, że Atenkę wystraszyłem tym wiekiem...
A tak wogole to po co Wam te przeliczniki?

Bo ciocia Grasia to rozumiem - profesjonalistka... musi mieć wszystko wyliczone

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2005-10-24 15:14:57

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
Anetko skoro jestes tylko do 16 to ja jeszcze chwilke zostane. Ja bylam na kopenhaskiej tez z 2 lata temu, efekt chyba z 7 kg(az za dobry bo wygladalam na wychudzona wrecz , ale wtedy nie musialam sie odchudzac), pozniej jakis rok temu udalo mi sie zrzucic tylko 3. Mam nadzieje , ze teraz efkt bedzie zblizony do tego z pierwszego razu, bo przytylam po rzuceniu palenia. Vlad, to ja sie juz chyba pogubilam wiesz? Napisales ze od 30 lat nie palisz....cyli od urodzenia? Pisze "Pan, albo Pani" , bo czasami tak lubie, jezeli sobie tego nie zyczysz, to moze przejdziemy na Ty? Ps Spoznione zyczenia urodzinowe , duzo szczescia, spelnienia tego co jeszcze nie spelnione, Twoje zdrowie. Ja juz tez czuje na plecach oddech 30stki i chyba to jest najlepszy wiek dla kobiety! Jak sobie przypomne te dojrzewanie,te problemy milosne przez ktore swiat sie konczyl, te kompleksy! 30tka to chyba najwspanialszy okres.

...pocaluj zabke w lapke...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36062
o to mi chodziło - nie palę od urodzenia

dziekuję za życzenia i zgadzam, że 30 to najlepszy wiek.. ogolnie to tak do 40

Ja tylko tak pytałem o tego "Pana" bo akurat nie jestem wymagający i mozna się do mnie zwracać w dowolnej formie...
Ps masz bardzo "znajomy" sposób konstruowania wypowiedzi.. nie jesteś z Poznania?


Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2005-10-24 15:34:05

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 530 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1958
No ja mam 29,5 bo kwiecien juz niedaleko:), ale tez uwazam, ze to super wiek, czuje sie extra, prawie nie mam kompleksow, wiem czego chce od zycia. Mam juz sukcesy zawodowe, jestem tez chyba dojrzalsza emocjonalnie niz kiedys. No i ciagle wygladam na 24 lata !!!!!!!! Malo kto daje mi ten wiek co mam.

:) Wszystko da sie zrobic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36062
A to może fotki nam zaprezentujesz... chyba, że nie jestes zwolenniczką pokazywania się... ale i tak wierzymy na słowo...
Sukcesy zawodowe - to pogratulować.. ja się męczę w zawodzie który mi kompletnie nie odpowiada.. ale próbuję to zmienić

A ja nie wiem na ile wyglądam ale jak na 30 to trudno

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2005-10-24 15:40:48

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
Nie pochodze z Poznania, a tak na marginesie to nie mieszkam teraz w kraju. Mam tylko nadzieje , ze milo Ci sie kojarze? Anetko a u Ciebie o ile waga drgnela przez te 5 dni?

...pocaluj zabke w lapke...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36062
No właśnie bardzo miło mi się kojarzysz...
A jesli nie mieszkasz w kraju (sprawdziłem sobie IP) to dobrze wyczułem na początku podpuszczając Cię troszkę...

Ps Tyczko nie gniewaj się na swoje biedne dziadki które zbłądziły z kopenhaskiej dróżki

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli czyjeś te kopenhaskie dziatki to Joggera a nie moje ale już w sumie śmieszniej było czytać o pieczarkowych dylematach, teraz to już jedynie zwykły spamik
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

Wiecej