SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1486321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 288
witam
u mnie mija wlasnie 10 dzien
waga zatrymala sie ósmego dnia i stoi, w sumie -6,5 kg. Czytałam wcześniej na forum, że tak bywa wiec sie nie matrwię (ale jeszcze ze 2 lub 3 by się przydało zrzucić). Głodna byłam może tylko w pierwszym i drugim dniu, potem żołądek się tak skurczył, że zalecane porcje są nie do przejedzenia. Może troszkę wieczorem wystąpi ssanko, ale otręby owsiane załatwiają sprawę. Z samopoczuciem nie mam jak do tej pory żadnych problemów, no może po posiłkach jestem lekko senna. Codziennie biorę wit. C, magnez, potas i koenzym Q10 plus duże ilości wody. Razem ze mną odchudza się mama i ciocia i wyniki mamy zbliżone.
Przed nami już tylko 3 dni Jestem na etapie ustalania menu na śniadanko po diecie! Pomysłów tysiące, a pewnie skończy się na grzance i kawie
Trzymam za wszystkich kciuki. Miłej nocy

Czasem najtrudniej uwierzyć w rzeczy oczywiste.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 124
dzien 7 ;////////.....zobaczymy co przyniesie:p:p...dobrze ze dzis niemam az tylu dokumentow do zaksiegownaia bo heheh bym chyb agaf narobila...

ps. awga znowu drgnela po 2 dniowym postoju.... jest juz -5kg

zycze wszytkim milego dia ..ja lece do pracy....

człowiek jest jak glina zawsze mozna z niego cos wyrzezbic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 55
Dziś rano stanęłam na wadze, chociaż zarzekałam się, że wyniki diety zweryfikuję dopiero po tygodniu. Rezultat po dwóch dniach - 1,5 kg mniej. Czuję, że ciuchy są już luźniejsz i... na szczęście w staniku nic się nie zmieniło ). Wczoraj po pracy zdążyłam jeszcze wsiąść na konia (dopóki nikt mnie nie oświeci czy mogę, czy nie i jesli tak to kiedy - jeżdżę, chociaż wolałabym wiedzieć) Nie potrafię opisać uczucia, kiedy mknęłęm sobie po przez jesienne pola taka lekka...poprostu frunęłam. No i dla konia to też jednak o 1,5 kg mniej-ciekawe czy zauważył?
Ludzie z którymi pracuję okazali się ...normalni, więc widok mojego "stoliczku nakryj się" w postaci plastikowych pojemników z dietetyczny żarciem, nie wywołuje złośliwych i głupich komentarzy, a to ułatwia. Po zjedzeniu wczorajszej porcji obiadowej (szynka i jogurt)przy jogurcie wysiadłam...nie dałam rady zjeśc wszystkiego.
Czy ktoś mi może powiedzieć, proszę, jak jest z ilością szpinaku i owocami? Ile szpinaku i czy można jeść wszystkie owoce? Na dziś też przygotowałam sobie całą 500 gramową porcję,a owoc to mango - w ramach urozmaiceń i trochę w nagrodę...mango chyba można?
Powodzenia wszystkim dietowiczom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ufffffffff, przeczytałem całe 105 stron :) No i od dzis na tej diecie, mam nadzieje ze beda efekty no i ze przedewszystkim wytrzymam.
Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 125
Witam!

3 dzień ;)

Przez cały dzień zjadłem kawe, 3 jajka, troche szynki oraz 2 litry wody mineralnej;) i nie czuje głodu, czekam na jakieś jabłko i pomidorka hehe. Jest okej. Nie wazyłem sie bo mam po***ana wage ale i tak czuje ze 'cos' poszlo bo takjakby lepiej sie w spodnie wchodzi;)

Do jutra!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 134
czesc, dzis koncze 2 dzien, nikt nie odniosl si edo mojej wypowiedzi wiec prosze powiedzcie mi czy przyprawiacie czyms jedzenie? tzn chodzi mi o zioła, i czy dodajecie np. otrebow do jogurtu? mnie tez boli głowa i zasnac nie mogłam wczoraj przez godzine mimo iz mialam ciezki dzien, trzymajcie sie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja dzis zaczalem i niczym nic nie przyprawialem i nic nie dodawalem i tak zamierzam wytrwac do konca..... Mam nadzieje ze mi sie uda i przyniesie to efekty.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Głowa często boli na początku takich diet z lekkiego niedocukrzenia. Potem mózg 'uczy się' wykorzystywać ciała ketonowe, pochodzące ze spalonego tłuszczu, jako źródło energii. Często kostka, a nawet pół kostki cukru szybko załatwia sprawę i nie narusza diety, bo całość jest skonsumowana przez rozumek

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 124
dzien dobry..dzis zaczynam 8 dzien a wiec again poczateczek...zabieram smierdzace jajcuchy do pracy hehehhe:p:p:p..dzis -0,5 kg...pozdrawiam i zycze wyrtwalosci...

ps. moj kryzyzs w postaci sennosci i zlego sampoczucia minal o dziwo dnia 7 juznie poszlam spac o20

człowiek jest jak glina zawsze mozna z niego cos wyrzezbic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 55
batoniku, nie wiem jak powinno być z tymi z tymi przyprawami przepisowo, ale ja dodaję czosnku do szpinaku i trochę mieszanki ziół...szpinak bez niczego jest nie do zjedzenia dla mnie. Życzę Ci bardzo silnej woli i pokonania bólu głowy. Miełego dnia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium