SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1486258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Ta dieta potrafi zgasić nadmierny apetyt, stabilizując poziom insuliny. Suplementacja witamin i minerałów jest nawet wskazana, chyba że środek zawiera węglowodany.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jogger dzięki za odpowiedź :)podaję skład witaminek:
wartość energetyczna-1,4kJ (na jedną tabletkę)
węglowodany-0,046g
białko-0,016g
tłuszcz-0,008g
Oprócz tego mnóstwo witaminek:)
wit.C,niacyna,wit.E,beta karoten,wit.B2,wit.B6,wit.B1,wit.A,biotyna,kwas foliowy,wit.D3,wit.B12,kwas pantotenowy,wapń,fosfor,magnez,cynk,żelazo,mangan,miedź,jod.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
OK

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 340 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6900
Hej Wszystkim!
Jestem nowa na tym forum (dziś się zarejestrowałam, więc proszę o wybaczenie mi ewentualnych potknięć;)Właśnie jestem na półmetku diety kopenhaskiej( 7 dzień) , odchudzam się razem z chłopakiem( we dwójkę łatwiej wytrwać. Schudłam już 3 kg, chłopak też cos koło tego, mimo że przez ostatnie 2 dni skusiliśmy się na pałeczki lukrecji i 2 gałki lodów:) Dość często dokucza nam uczucie głodu, które zabijamy Colą light i płatkami owsianami.Czy takie praktyki nie zniszczą zbytnio efektów diety??(szczególnie chodzi o Colę)


Z góry dziękuję za odpowiedź:)

"Diet is a 'die' with a 't'" - Garfield

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Może nie zbytnio, ale zawsze trochę lepiej do każdego posiłku dodawać porcję otrębów owsianych

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10948
a czym można zastąpić jajko, bo ja poprostu nie przełkne jajka na twardo, już wole wogóle bez tego.

Nie ustawaj!
Tylko wytrwałość czyni ludzi wielkimi.
Cofanie się z drogi jest cechą słabych.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Białko - więc dowolne mięso/ryba

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4027
hej, ja juz po choc wlasnie ostatnie dwa dni niestety zupelnie odbiegaly od diety ale trudno, teraz mam pytanko ktore na pewno sie powtarza co teraz ? wiem ze kiedys doczytalam gdzies ze powinnam dodac jeden posilek dziennie na bazie propozycji z diety czyli np dzisiaj moge dodac jogurt naturalny i wedlinke? W dzieki temu nie wystapi efektu jojo? /oczywiscie wiem ze zalezy to od ilosci jaka bede zjadala/ pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 340 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6900
Dzięki Jogger:)
Mój chłopak w sumie przerwał już dietę, nie mógł ćwiczyć, był na niej bardzo słaby. Ja się jakoś trzymam, choc coraz bardziej się zastanawiam, czy nie lepiej przejść na dietkę 1500 kcal i regularne aeroby...:)No zobaczymy, jak wytrwam - dam znać:)

"Diet is a 'die' with a 't'" - Garfield

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jogger,nie czytałam tych wszystkich 80 stron,ale ta dieta to jakaś masakra...no chyba ze ktos w ogóle nie uprawia sportu tylko siedzi przed telewizorem...
czy to w ogóle jest bezpieczne???
pytam z czystej ciekawości,bo w życiu bym sie nie zmusiła do niej - jem 7 razy dziennie,trenuje 3 razy w tygodniu i bywa ze mam wrażenie że jestem osłabiona = nienażarta,a tu 3 posiłki i to jakieś takie yyyy małe...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium