SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1487889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Saruniu_19.

Oczywiscie mozesz zamieniac obiad z lunchem, ale nei produkty.
Wiec mozesz na lunch zjesc 2 JAJKA SZYNKA SAŁATA
a na obiad SZPINAK OWOC POMIDOR

Czy mozna salate zamienic na brokuly.. sama nie wiem, wiem ze lisciaste zielone warzywa sa bardzo polecane dla odchudzajacych, ale brokuly w koncu tez maja niskie IG... nie wiem
Niech sie madrzejsci wypowiedza ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 530
sorka za zawracam ale jeszcze jedno!! czy ten kompot mozna osłodzic?? bo kupiłam mieszanke kompotową taką mrożonke i jak dodam wody i ugotuje to czy moge dodac cukier??

sarunia_19

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Saruniu na tej diecie nei jemy weglowodanow a juz na pewno nie jemy cukrow prostych... wiec raczej nie ...
Ja kupilam 3 jablka, pokroilam na male kawalki, wlalam tyle wody,zeby po ugotowaniu miec szkalnke kompotu, ugotowalam i wypilam i powiem ci, ze dla mnie byl slodki..
Ale moze kupilam slodkie jablka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 530
HEJ NOWIUTKA DZIEKI ZA TE ODPOWIEDZI....A ILE MOZNA WYPIC TEGO KOMPOTU?? I JESZCZE JEDNO TY JUZ JESTES PO DIECIE? A JESLI NIE TO W KTORYM DNIU I ILE JUZ ZJECHAŁAS?? JA MAM JESZCZE 1 PROBLEM WCZORAJ NIE WYTRZYMAŁAM I ZJADŁAM 1 SKIBKE CHRUPKIEGO CHLEBKA WASA RYZOWEGO (26KCL) ALE NIE PRZERWAŁAM DIETY... NIE WIEM CZY MUSZE JĄ PRZERWAC. ?? DZISIAJ JESTEM W 3 DNIU I MAM -1.5KG... MOZE MI COS DORADZISZ??

sarunia_19

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Saruniu sama nie wiem ile powinno sie pic tego kompotu.
Ja wypilam szklanke bo bo tez nei wiedzialam.. a kompot kojarzy mi sie wlasnie w szklance do obiadku.

Jesli o mnei chodzi to zobacz 6 post nad tym.. tam opisalam swoje osiagi ))) - Jestem po 7 dniu.

Diety nei przerywaj! Tak radzil Jogger na tym forum, tym ktorzy czyms tam zgrzeszyli .. ja tylko po nim powtarzam. Ale pilnuj sie i nie grzesz wiecej.
Chcemy schudnac prawda?
I jeszcze jedno, nie wiem czy czytalas caly watek (53 strony) ale po tej diecie (jak i po kazdej innej) nie mozna wrocic do starych nawykow zywieniowych ! Jojo dopada w pierwszysch dniach!
Trzeba opracowac sobie jakis system zywienia i POMALUTKU wychodzic z tego stanu "glodowkowego". Ja jestem w trakcie opracowywania... jak juz skoncze jadlospis, to podziele sie na forum.

Na razie zauwazylam po sobie, ze najwiecej stosunkowo schudlam po dniu z kurczakiem z grilla (7) i po dniu z ryba i befsztykiem (5 dzien), a najmniej (prawie wcale) po kurczaku gotowanym(6 dzien).
Chyba, ze to dziala z opoznieniem? Ktos juz o to pytal na forum i chyba nie bylo odpowiedzi..
Czy ktos moze mnie oswiecic wtej kwestii?

A jak inni? Czy mozecie napisac po ktorym dniu wystapil najwiekszy spadek wagi a po ktorym najmniejszy?
Potrzebuje tego do opracowania diety po kopenhaskiej. I bede bardzo wdzieczna za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja zaczęłam w poniedziałek a dziś rano stawając na wage(ważę się zawsze o 6 rano na czczo ) zobaczyłam 2,5 kg spadku w dwa dni nie wiem czy to nie za dużo? chociaz ja do zrzucenia mam pare ładnych kilogramów ;/ ok 15 i uważam ze kopenhaska jest na początek zeby poprawić materię potem będę myśleć o kolejnej diecie tym razem chyba grejfrutowej.... a potem będę dodawać warzywa owoce i nabiał oraz małe ilości węglowodorów(jakaś słodycz, mięsko ekstra , kasze, ryż, jakiś makaronik ale wszystko w granicach rozsądku) powiem wam ze w zimę się nie pilnowałam i przytyłam 8 kg a do idealnej wagi po wakacjach brakowało mi tak nie wiele , więc pilnujcie się na każdym kroku jeśli musisz iśc na impreze i zjeść kawałek ciasta lub pizze -następnego dnia trzeba oczyścic organizm z toksyn i troszkę poćwiczyć bo gram do grama i uzbiera się baaaaaaaardzo dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystkim którzy cieszą się ze straty kilogramów w pierwszych dniach diety polecam lekturę : https://www.sfd.pl/temat133547/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich,
zaczełam w poniedziałek dietke i dzisiaj trafiłam na forum dpiero, wiele cennych wskazowek mozna tu znależć, hehe, fajnie, moze łatwiej bedzie przetrwac. Mam dzisiaj trzeci dzien i jakos... kreci mi sie w głowie, moze tak być? głodu nie czuje, to jest ok, ale ta głowa... jak sobie pomoc?
Bede wdzieczna za odpowiedź doświadczonych.
I nie doświadczonych tez)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj Gacik!

Naukowo ci tego nie wyjasnie ale takie zawroty sa przy niedocukrzeniu.. jemy tearz bardzo niewielkie ilosci weglowodanow.
Jogger gdzies pisal, ze jak byl na tej diecie to nosil ze soba kostke cukru..

Sarimatho! Tylka ma racje, na poczatku tracimy wode niestety, a mamy jej w organizmie troche dlatego na poczatku taki duzy spadek wagi
Potem bedziesz chudla po 10- 20 dag ..
Gdybys teraz prerwala diete, jutro masz te kg spowrotem + dodatkowe, bo organizm po kilku dniach diety jak "zobaczy" "stare" jedzonko, to szybko sobie zamagazynuje, "bojac sie", ze jutro znow urzadzisz mu diete

Dlatego po kopenhaskiej(jesli waga bedzie zadowalajaca) KONIECZNA jest kolejna dieta i kolejna ... majaca na celu wprowadzenie nowych produktow, wiecej kalorii itd.. az do uzyskania w miare normalnego jedzienia, ktore nei bedize powodowac skokow wagi.
Kopenhaska trzeba traktowac jako wstep do odchudzania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, dzieki wielkie.
miałam jeszcze zapytać, czy zamiast cukru moze być miód?? Do tej kawy z rana zamiast cukru. I czy moge do lunchu (jem go o 12-13) wypic sobie jeszcze jedną kawkę , bo widzicie bardzo lubie kawkę, a poza tym biegam do biura na 8 rano i czasami nie moge sie obudzic po jednym kubku i musze poprawić drugim. Można? Przezyje to??

Pozdrowienia dla wszystkich kopenhagowiczów!

Zmieniony przez - gacik w dniu 2004-04-21 15:24:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium