SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1486459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Zakładając, że imię jest prawdziwe (niczego nie sugeruję ) to nie znamy się faktycznie...
I nie chodziło mi o nadzieje, tylko po prostu pomyslalem sobie, że strasznie masz podobny sposób formułowania mysli... do znajomej mi osoby...
I tyle.. ale jesli jestes Eliza, to faktycznie nie znamy się... aczkolwiek również wyglądasz mi (a raczej piszesz jak) miła osoba

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
Naprawde tak sie nazywam, takze kwestie tozsamosci mamy juz chyba wyjasniona;)), tymbardziej , ze ja o imieniu "Vlad" jeszcze nikogo nie poznalam! :) Napisales , ze interesujesz sie odzywkami, dietami itd...czyli jak bedzie koniecznosc to mozna sie zglaszac o porade?

...pocaluj zabke w lapke...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Pewnie, że można... zawsze jestem pomocny (jesli potrafię odpowiedziec na pytania)...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
.....i chyba kawy sie dzis opije na zapas. Nawet na bieznie wskoczylam zeby zapalu nie stracic do jutra! Czy Ktos z Was jest teraz na kopenhaskiej? Jezeli tak to zglaszac sie i to szybko,bo w grupie zawsze latwiej i doping wiekszy!!

...pocaluj zabke w lapke...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
mnie szkoda mięśni...
chociaz wizja pozbycia się zalegającej wody w postaci 2-3 kg jest kusząca
jednak : rozum górą (bez urazy )
jakos wole pobiegać 15 min. dłużej i jeść normalnie

pozdro

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ech Eliza - stosujesz doping? I to jakiś większy? to straszne... Nieładnie, nieładnie.. do czego to się kobieta posunie, zeby być piękna

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Grasik a jaki jest przelicznik wzrostu (pewnie jakies stopy) i wagi, w funtach? Jak mam to policzyc, weszlam na strone.

nie wiem, czy dobrze zrozoomiałam:
1 ft (12 in) - 1 stopa - 30,48 cm
1 in - 1 cal - 2,54 cm
1 lb - 1 foont - 0,453 kg

powinnaś mieć jednak na www możliwość wyboru systemoow metrycznych

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77
No i proszę... Wczoraj był ostatni dzień, witany z ulgą ze względu na monotonność wprowadzanej do organizmu żywności
Okazuje się, że nie mam wcale ochoty na chipsy albo pizzę.
Może niezbyt mądrze, ale... śniadanie: kawa z cukrem i grzanka, obiad: kasza gryczana (2 kopiaste łyżki), zielony groszek (dużo), tarty gotowany burak (dużo). Kolacja: prawdziwa uczta w porównaniu z poprzednim menu - kawałek bagietki zrobionej na grzankę - cztery kawałki znikające pod plastrami wędzonego łososia i cytryny. W ciągu dnia czarna herbata z cytryną.

the good elephants like to play very much :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
coraMietka, no niestety ja nie jestem rozsadna, tymbardziej kiedy w gre wchodzi moj wyglad na weselu!!!Vlad,na dopingu sie nie znam, takze raczej nie moge sobie zaszkodzic......chociaz nic mnie tak nie dopinguje jak dobre slowo na zachete, np na tym forum:)

...pocaluj zabke w lapke...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77
Eliza, poradzisz sobie, sporo osób już przez to przeszło

I spróbowałam dziś łyk Coca Coli, którą bardzo lubiłam. Smakuje jak to, czym jest, czyli jak odrdzewiacz
Nie smakowała mi wcale a wcale... 8-0

the good elephants like to play very much :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium