SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1487808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Therma rano na czczo jest bardzo efektywna, jeżeli w pooł godziny po jej wzięciu prtzystąpi się do aeroboow, a po ich ukończeniu zje w miarę przyzwoity posiłek. Wrzodoow to można dostać prędzej od samej kawy i dwooch posiłkoow dziennie

Pozdrawiam,
Leniwy Tyka

*** Utyłem w Fitnessie ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A no to by sie wszystko zgadzało!
Ja to zawsze wpadne na pomysl jak sobie krzywde zrobic :P
Cos mi sie wydaje ze narazie zaczne bez chemii bo jak mam sie tak czuc to długo na tej diecie nie pociagne, hihi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 294
hyhy racja, Tyka! A jak rabnie dziewuszka rano na czczo therme, a nastepnym "posilkiem" bedzie kawa to proces owrzodzenia przebiegnie w trybie przyspieszonym

*** koffee rulezzzz ***

*** koffee rulezzzz ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
No therma a potem kawa to troche potelepac moze W kazdym razie nie polecam... Ale sama therme to oki... Nie ma nic lepszego jak kop w dupe z rana...

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "TRENING"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mowicie ze therma i kawka moze konkretnie przemiane materii z rana pobudzic, a ja mam wlasnie problem,ze brak mi energii na aeroby z rana niekiedy- dlaczego wszyscy mi ta Therme odradzaja no ? :((((((

chyba sprawdze sobie serducho, badania porobie i z tym pojedziem, bo qrcze nawet nie wiecie jak trudno 3-4 kilosy jest zrzucic, organizm jak swinia zapiera sie :(

pozdroo..

chce przypakowac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
L-karnityna zawarta w czerwonym mięsie wędruje do krwi razem z aminokwasami z tego mięsa i stadem wszelakich enzymów, i dopiero taka mieszanka powoduje lepsze jej przyswajanie. L-karn solo musi być mocno przedawkowana, żeby choć trochę 'weszło', a nie poszło za przeproszeniem z moczem . Ludzie odżywiający się na codzień wołowiną to zawsze byli super żylaści goście (kowboje w Stanach czy gauchos w Argentynie). Tu akurat nasunął mi się kolejny pomysł - brać karnitynkę nie przed ćwiczeniami, ale do posiłku mięsnego, żeby poprawić wchłanianie.
Co do zimna po kawie czy efce, jest to proste: są to pobudzacze spalania tłuszczu, i gdy przestają działać, przychodzi moment, że uwolnionych kwasów tłuszczowych po prostu braknie we krwi, więc nie ma czego spalać, tarczyca zwalnia obroty i stygniemy . Oczywiście wysiłek zwiększa podaż wkt, ale też można pobudzić tarczycę do zwiększenia wydajności metodami naturalnymi - mój zestaw standardowy o którym chyba było na początku to miłorząb japoński+kelp+wit.E. Dla bardziej dociekliwych może być i HCA, i ekstrakt z zielonej herbaty (w koncentracie lepiej działa), i guggulbolic.

-------------------------------
Dwutygodniowy kawosz kopenhaski
-------------------------------

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hm... wrzodow raczej sie nie dorobie po 2 tygodniach (miejmy nadzieje) wiec poobserwuje dalej jak na mnie dziala połaczenie: therma i kawa (4 godz. pozniej) a w razie czego zaaplikuje sobie zestaw Joggera albo zrezygnuje z kawy

Wlasnie skonczylam moja obiado-kolacje i powiem szczerze ze jestem napchana! Az nie moge uwierzyc ze nie zdycham z głodu :P Ale nie mowmy "hop", zobaczymy jak bedzie jutro.
Poniewaz duzo sie mowi o wolowinie i opinie sa rozne to postanowilam ja nabyc. Kupilam jakis kawał czerwonego miecha (pierwszy raz od lat) i bede eksperymentowac jutro. Jak sie okaze zjadliwe to bede wcinac a jesli zrobi mi sie z tego podeszwa to sie pozegnamy.

Mam jeszcze pytanka.
Czy tą szyneczke ktora mam zjesc w 2 dniu na kolacje mogłabym sobie usmazyc? Powiem szczerze ze nie smakuja mi sklepowe wedliny (zawsze wyczuje jakas chemie) i wole sobie to zjesc na ciepło.
Grzanka 3 dnia - moze byc zwykly pszenny chlebek z tostera? Zazwyczaj jem razowy ale poniewaz na diecie nie ma tego pieczywa prawie wcale to nie oplaca mi sie kupowac całego i bede musiala podebrac z domowych zapasow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hop hop... jest tu kto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak wam dieta idzie?
U mnie całkiem KO. To juz (a moze "dopiero") 3 dzien a ja nie czuje głodu
Jednak jak to przy tego typu dietach jestem osłabiona a dzisiaj nawet zamroczyło mnie na moment (pewnie niedocukrzenie, ech)
Jakos sie trzymam i ide dalej.
Dzisiaj miałam mały kryzys i zjadłam dodatkowy owoc (miał byc 1 grejfrut a byly 2) i dodatkowego pomidora. Mysle ze to nie jest wielki przekret i ze rezultaty i tak beda dobrze. Jak myslicie?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Nie powinno to bardzo zaszkodzic...
A to oslabienie "jest w planie"

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "TRENING"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium