SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1484844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem sie skłonny założyć że tak nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
ja sie o własne ciało nie zakładam ...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hyhyhy i słusznie jednakże rzec muszę - pozostawiając na boku przypadki wynikające ze schorzeń, kontrolowanie poziomu insuliny i hormonów tarczycy plus umiarkowany deficyt kaloryczny = kaloryfer, niemalże bez wyjatków (cóż, zawsze się moze trafić jakiś da freak hrhr )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 83
a ja jestem skłonna prosić o odp. na moje pytania. Moze ktoś odpowiedzieć??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Nie no ja naprawdę juz stosowalem wszystko.. (prawie) z niedozwolonych srodków tez... diety, cwiczenia... i w jakis normalny sposob niemozliwe jest calkowite pozbycie sie opony...
Nie Aniele - o co pytałaś?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Noangel, odpowiedź na wszystkich twych 5 pytań znajdziesz tu : https://www.sfd.pl/temat141676/ 

Vlad, jakoś Ci nie dowierzam hehe jeśli jednak piszesz serio, to można by o tym pogadać i coś pewnie poradzić (nie żebym wiedział lepiej ale może jakąś nową ideę mógłbym Ci podrzucić ...)

okay, pora na trening plus trzeba jeszcze dziś zjeść z 1800 kcal, więc bawcie się dobrze zamieniając brokuły na szpinaki lub odwrotnie ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Wiesz to na pewno więcej... mysle, że mozna któregos dnia pogadać na ten temat - bo ja naprawde dosc ostro sie starałem... i jakos nie bardzo mi cokolwiek (w stosunku do wielkości staran) wychodziło

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 97
O Matko! Co tu się porobiło?!! Dzisiaj kończę 9 dzień, jestem szczęśliwa bo wyglądam o niebo lepiej, nie czuję głodu i mam mświetny humor, a tu dowiaduję się właśnie od "życzliwych panów" jaka to jestem głupia i jaką sobie krzywdę wyżądzam!!!!Dzięki, nic tak nie mobilizuje do dbania o siebi i walki z tłuszczykiem jak bazczelne i nikomu nie potrzebne komentarze.Chłopcy, jak nie macie co robić to zostawcie nas w spokoju,dziewczyny, które zaczęły tę dietę i tak już przeżywają dosyć stresów a wiara, że się uda i to z korzyścią, dzięki Wam, szanowni panowie, jest skutecznie tłumiona. Jeżeli nie pomagacie, o czym jesteście przekonani, to chociaż sie nie wypowiadajcie i nie nabijajcie.
Dziewczyny do konca niedaleko,życzę powodzenia, mi zostały tylko4 dni i jestem bardzo zadowolona z siebie i efektów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
następna.. .. mnie by się nie chcialo katować przez 13 dni by przez nastepne 2 tygodnie wyglądać dobrze a potem znow to samo.. ja lubie dlugotrwale efekty

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 83
nie znalazłam odpowiedzi
Vlad- ja mam gdzieś długotrwałe efekty. Po 14 dniach będę sie umiała opanować, będę jadła mało i chudla.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium