SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8941362

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Dobrze kolega pisał , ze baby w kolejce mówią , ze więcej tu greckiego hcg niż w Grecji .
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
mesja1905
Zdjęcie do tematu polskie realia






Bilem ten pregnyl.
Odziwo na mnie działał przy szocie 2500jm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
prop i tren vedipharma ktos bral trena moze ? prop wiem ze dziala bo ziomek z silki leci bombe na tym labie

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
mesja1905
MarcelQ
mesja1905
To już choroba się staje . Doszukujecie się wiatru w polu . Kropka rozmyta , a zle wydrukowane , na 10 w 1 brakuje 0,1 . To jest podstawowy asortyment , testa podrabiać to nie w 2018 .

I wyglada to tak " zaufany " dill daje , ktoś bierze , bo przecież to pewnik .
Ale się upewnię w razie w . Bez różnicy jaki wyrok i tak wbijesz i teraz działa psychika . Mówili , ze kozak to rośniesz w oczach . Mówili różnie może być , wiec już czujesz osłabienie , nie ma regeneracji ....


mysle, że sie kolega troche myli, testa schodzi najwiecej i to jest główny powod podróbek, bardzo duzo jest teraz kopii popularnych underow, zrobic identyczne xero opakowania podobno nie jest duzym problemem, a srodek zalezy przewaznie jest zanizony.

Kiedy ostatnio miałeś testa co nie działał ?
W ogóle miałeś kiedyś ?


Uwierz mi, że zdarzaja sie słabe testy ktos wbija te 500mg i jest tak sobie nagle bierze cos innego tez niby 500mg a tu bomba
1

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Wiec zle wydajesz swoje pieniądze
I narażasz zdrowie na nie pewne laby
Żeby zaoszczędzić pare groszy , bo innego wytłumaczenia nie widzę .
MT, Androchem , bioniche , BM , biosira, nexium
Bij 500 którego chcesz i przejdź na inny Z tej listy niepoczujesz różnicy .

Jeśli coś jest z 3 świata to się w to nie wchodzi i wtedy nie ma sytuacji jak piszesz .
Z labow które są powszechnie dostępne będzie robić 99% testów
Inaczej wypada z gry. Tak to wyglada , konkurencja jest duża , wiec trzeba dbać o jakość .
4

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1851
Witam mam pytanie co myślicie o tym ori czy nie bo pierwszy raz widze taki lab a nawet fajnie cenowo chodzi













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Przybij - zobaczysz. Wyglada spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1851
Bardziej chodzi o to ze muszę większe zakupy zrobić a nie bede miał możliwości na zmianę jeżeli nie bedzie kopał bo taka praca wiec naprawde prosze o opinie czy ktoś to wbijał bo troszkę sie wku... jak skończy mi sie ten co teraz bije a 2500 km od lądu okaże sie ze ten nie kopie rozumiesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium