SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8922020

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
iizziikk
Smakowy. Krzyku bijesz to?



Ja lecę od dłuższego czasu na Trenie Hexa ale z BM i mam tego na jakiś czas jeszcze. Towar robi robotę więc tego się trzymam. Wiesz, ja nie mam zwyczaju co 2-3tyg zmieniać labu dla lansu.

Ale niewykluczone, że coś z tego poleci, mam w planach zmotać sobie trena mix (hexa+acet) podkręcić propa i dalej lecieć takie combo. Hexe chciałem utrzymać BM a aceta z Primusa Ray (lecę z tego teraz propa i clen inj) ale przy takim rozdaniu sprawa się komplikuje strasznie.

Sporo rzeczy brałem z Bioniche i złego słowa nie mogę powiedzieć o tym labie, zawsze towares był GIT więc dalszy wybór i decyzje mocno mi się komplikują z powodu zbyt dużego wyboru pewnych labów. No ale coś trzeba będzie pokleić żeby kontynuować cykl
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24382 Napisanych postów 68070 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537736
No to grubo idzie. Ciekaw jestem hexy ale u mnie malo osiagalna

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12654 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170766
Krzyku a ile bijesz tej hexy?

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Kurfa szwa zaj**iste to bioniche w ampulach pokaż jak wygląda w środku :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
wit3k
comeback
dziadyga
Jak się ma teraz testosteron depo galenica 5x1x250mg? Warto czy lipa???


Celuj w nową wersję - nalepki z kodem i holo, olej koniecznie jasno-żółty (cytrynowy) w zabarwieniu.
Testowałem ją w badaniach i labmaxem w porównaniu do prolki - to jest moim zdaniem faktycznie apteka.




czy to aby nie zbyt pewne stwierdzenie? ten test nam nie pokazuje ile mamy mg/ml w tej galenice. Moze tam byc 1/3 zawartosci i tester zabarwi na odpowiedni kolor, bo on wskazuje jedynie rodzaj substancji jaki badamy. Nie mowi nam ile mg jest w badanym srodku.

Chyba, ze po kolorze potrafisz wywnioskowac ile mg jest w towarze to szacun


Tak oczywiście, masz rację. Nie ma możliwości sprawdzenia stężeń labmaxem, dlatego każdy test daje tylko info odnośnie zawartości substancji. Natomiast w tym wypadku (o czym pisałem, może mało wyraźnie) robiłem też badania testa w labie, a test Galeniki labmaxem robiłem dużo później i wyłącznie z ciekawości, żeby sprawdzić czy jest tam faktycznie enan (a nie np. mix testów).
Mam ją od roku i z 8 miesięcy temu sprawdziłem ją na badaniach w labie, tych wyników już teraz raczej nie znajdę, ale pamiętam że było bardzo dobrze - inaczej bym ją wywalił do kosza.

Napisałem więc że... moim zdaniem... to apteka, bo wg mnie wszystko na to wskazuje.
Zdecydowanie też nie traktuj tych moich testów jako że to niby 100%. Bo to nie są żadne pewniaki ale jedynie wskazówka którą można brać pod uwagę. Wskazówka w stylu "jeden ziomek na siłce bił i była kosa"... tylko trochę lepsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
pajaczeq
Kurfa szwa zaj**iste to bioniche w ampulach pokaż jak wygląda w środku :D




https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_new_design_1ml_vial__temat_zbiorczy_-t1130842.html 
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
ale bym stestował mniam mniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
witam jak oceniacie, kod wszedł na stronie genuinegenesis.net










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
standardowy genesis. Jeden z najtańszych ug. Nie spotkałem się z wałkami tego towaru, bo się raczej nie opłaca.

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Zjadłem 100 szt tego winka w dawce 40mg a później 60mged. Później przeszedłem na vermo i powiem szczerze że vermo lepsze. Pomimo deki stawy i tak odczuły dobre winko. Wygląd genesisa taki jak u mnie, jedz i się ciesz jak Cie porobi.

Powrót do formy.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium