SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8934733

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
nikt Ci nie odpowie, byc moze juz waluja.Taki walek niby niedzialajcego pmp widzialem ostatnio ze sie za glowe zlapalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
nexium pod wzgledem wykonanania jest lipne ,ale środek(sok) jest ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
normalne

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Fake PMP Steroids.








Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2015-10-22 14:24:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61992
Pewnie ci od globala%)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Oryginał - https://www.sfd.pl/PMP_Steroids_wersja_2014_str.212_temat_zbiorczy_-t921775-s212.html 

Nieudolny FAKE - PMP Steroids






Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2015-10-22 14:33:46
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
GWookie
12Bartek88 co do deki ap musze poprzec pajączka znaczy bilem to może rok temu, za dekami nie przepadam raczej, dla mnie zmulacz ale przetestuje tego nexiuma o ktorym glosno tu ostatnio, ap bilem, gena tez.. pmp kiedys dzialal pozniej... pozniej to byl dodatkowy tesc do cyklu gen mial ok deke, ni to zaj**ista ni to slaba, po prostu dobrą, stary atomic tez ok, pozniej pelno wałków, shree.. wbrew opiniom.. sredniawa. cyber deczka moim zdaniem lepsza. ta.. wszystko to wbiłem

Greku.. ciezko powiedziec cokolwiek.. zle to nie wyglada, czubki to kwestia zakonczenia ampy po wlaniu soku, zatopenie szkla i stad rozne ksztalty, nie podejrzewam tego o to aby bylo ori, poczujesz szybko jesli ma sie zgadzac z etykietą bo siedzi tam pare krotszych tesci.. w ciagu tygodnia mysle ze poczujesz sie.. lepiej tego żyecze oczywiscie.

ten atom designowo wyglada jak genamed.. nie wiem czemu ale rodzaj holo etykieta.. takie skojarzenie


Deca shree ma ok.180mg. Widzialem badania. Chyba ze tam tez trafiaja sie rozne rozdania co by mnie nie zdziwilo akurat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 93 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4470
Witam serdecznie!
Ostatnie w moje ręce wpadł taki oto specyfik. Widział ktoś kiedyś taką OXĘ?


1

We must secure the existance of our people and a future for Whtie Children

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Vlasis
Witam serdecznie!
Ostatnie w moje ręce wpadł taki oto specyfik. Widział ktoś kiedyś taką OXĘ?






W PL mało popularny lab.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 93 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4470
Także pewnie loteria jeśli chodzi o jakość i oryginalność.

We must secure the existance of our people and a future for Whtie Children

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium