SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8933781

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 718 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52870
Rozumiem No nic jak syfy itd się pokazały i siła na plus to powinna być tam tura ..
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Prosze o kasacje posta powyzej. Dziekuje.

Kreaxxx

Co się dziwić chlopaczynie, naczyta się postów że wszystko z teścia prawie działa że rzadko podrabia takie rzeczy a teraz zmieniasz zdanie stresujące chłopaka że Teletombola.jak pisałem w innym dziale skoro nie ma co patrzec i wszytko działa tak to brać najtańsze g**** bić i rosnąc bo przecież nie tylko od towaru to zależy.niektorzy piszą tak a najtańszych nie kupują. Więc człowiek kupił coś najtańszego, teraz siedzi i myśli działa nie działa wbić trochę czekać a może zrobić badania a i tak ktoś napisze ze są nic nie warte.Dletego bierze się firmy topowe czasem droższe wbić trenować rosnąc, jak ktoś leci całym rokiem to może sb sprawdzać testować czy "95 procent" to to samo,gdy ktoś poważnie podchodzi do sprawy ma zaplanowany cykl nie wspominając o najważniejszym czasie, bo te "95" to wychodzi ze zmieniając firmę na gorsza as cyklu to zastój albo spadki a chyba nie o to chodzi


Moze nie sprecyzowalem, moze innymi tokami rozumujemy ale mi chodzilo o popularne ug a nie jakies Bayer-y. Popularne to miedzy innymi Cyber, Bioniche, Nexium, Alpha, BM, Androchem, Shree, Primus itd a nie jakies enany z Bajera, Żmija, KSW itd czyli wlasnie pewnie te 5% i o to mi chodzilo.
Sam dobrze wiem ze towar to tylko jeden z kilku elementów ukladanki i nie musisz mi o tym mówic bo chocby i bil sama apteke a g**** jadł i trenowal to g**** osiagnie ale jesli w tym Bayerze jest enan na przyzwoitym poziomie to przy dobrej misce, treningu gosc ma szanse nawet na MP
Niw spamuje bo nie wolno ale ładuj smialo i daj znac czy klepie. Pierwszy raz to widze i wiadomo ze fejk daltego napisałem Teletombola ale moze byc dobry towar.



Pomperiusz
koledzy pisałem wcześniej w sprawie tury biosiry oraz wstawiałem foty takie pytanko wasze tabsy też były lekko błyszczące ? rozgryzaliście może tabsy bo dla mnie móje są jak by lekko słodkawe prawie wcale ale taki lekki posmak? mam się czym obawiać czy nie dopiero dochodzi 2 tydzień jak ją chrupie siła jak by może deczko na plus


Ori na 100% tura.



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-04-18 20:59:03

Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-04-18 21:06:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
chris1980r
Ktoś coś podpowie na podstawie zdjęcia? BD 057T6
9/2016 9/2020





Orginał to nie jest. Jest to kopia. Orginał nie jest pakowany w opakowania od omy. W orginale amułki są w wytłoczkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
Dokładnie jak wyzej Co nie oznacza ze nie będzie klepac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
chris1980r
Ktoś coś podpowie na podstawie zdjęcia? BD 057T6
9/2016 9/2020




Ta wersja weszła na rynek przed
tajlandzkim org
Klepie dobrze , bite przez ziomka z tą samą data
Edit: omo jest pakowane po 5 AMP a nie 10 ℅-)


Zmieniony przez - niedzwiedzio w dniu 2017-04-18 23:00:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
i stezenia 150 to napewno to na oczy nie widzialo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13293
naziwisko
i stezenia 150 to napewno to na oczy nie widzialo.

Zatem ile sugerujesz brać? Dopiero zacząłem i planowałem 300/tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
chris1980r
Ktoś coś podpowie na podstawie zdjęcia? BD 057T6
9/2016 9/2020






Brałem testy i anapolon z BD, mogę pochwalić ten brand
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bionichepharma w amp ma być z holo jak przy vialach, czy nowy design jest bez?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium