SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1791189

napisał(a)
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25 Napisanych postów 453 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 40417
Już lepiej Bioniche, andro/nexium/genamed a nie takie wynalazki z neta..
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 33 dni Przeczytanych tematów 1446
Panowie dotarła do mnie pierwsza partia nexa jak na zdjeciach z tym ze nie mam hologramow co sądzicie ?

Zmieniony przez - DjDexter w dniu 2017-11-17 14:01:31
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 281 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26199
DjDexter
Panowie dotarła do mnie pierwsza partia nexa jak na zdjeciach z tym ze nie mam hologramow co sądzicie ?

Zmieniony przez - DjDexter w dniu 2017-11-17 14:01:31

Po co Ci te hologramy, większość osób nawet tego nie sprawdza,jak masz sprawdzonego dostawcę to nie ma nawet co się bawić w te kody. Po fotach wszystko wydaje się być OK wbijaj i rośnij.
PS.Nie wiem czy ktoś w ogóle spotkał się z fejkami nexiuma jak do tej pory jeśli chodzi o iniekcyjne środki.
1
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 3887 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 47246
Wygląda standardowo. Wbijaj śmiało. Hologramów pewnie dilowi zabrakło to wysłał bez.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 525
Czyżby działa? 3 tydzien na enanie

napisał(a)
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 20 Napisanych postów 99 Na forum 196 dni Przeczytanych tematów 9253
Andrev19
Czyżby działa? 3 tydzien na enanie

ile lecisz tego enana ? bo ja ostatnio mialem taki wynik lecac 300/week royal pharma cypio

"Życie jest zbyt krótkie by mieć testosteron w normie".

~Paulo Coelho

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 525
400 mg co 5 dni;) enan GREECE pharma Działa;) i kujawski z euro pharmacies jakimś cudem tez;)
napisał(a)
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 20 Napisanych postów 99 Na forum 196 dni Przeczytanych tematów 9253
Andrev19
400 mg co 5 dni;) enan GREECE pharma Działa;) i kujawski z euro pharmacies jakimś cudem tez;)

dupy nie urywa a zaplaciles pewnie jak za normalny lab bo ceny sa ogolno dostepne w internecie (dlatego pisalem ze to kujawski) ;] royal tescie ma srednie, na enanie bm mialem 19,5 lecac 250 przy 500mg/week norma zawsze wacha mi sie pomiedzy 4 do 4,5 raza z tym ze royala zeby dobic do 3 musze walic 750/week (tani jest ale to i tak nie ekonomicznie wychodzi bo trzeba bic wiecej soku co za tym idzie koszty sa minimalnie nizsze).

"Życie jest zbyt krótkie by mieć testosteron w normie".

~Paulo Coelho

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

TOP 10 bicepsów w historii TOP 10 bicepsów w historii Katarzyna Dudek - ocena sylwetki Katarzyna Dudek - ocena sylwetki Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Zakwasy - czy trenować? Zakwasy - czy trenować? Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Insulina w kulturystyce -  debata Insulina w kulturystyce - debata Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Jakie wafelki wybrać na diecie? Jakie wafelki wybrać na diecie?