SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8930255

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 386
..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17266
z omka ciezki temat. albo pewny dil albo apteka.

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3042
jakubu
Pierwszy raz trafiło mi się takie hcg i wolę zapytać czy to nie fake ?





Ktos sie wypowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
Pregnyl na 99,9% masz fejka. W pl krazy pelno greckiego fejka za grosze niestety i mozna sie naciac
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
Flex356
..





popros Gwookie on ogania ten temat dobrze to Ci rozkmini
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
kolego moim zdaniem oma legit, jutro przyniose z apteki i wrzuce zdj zebys mogl sie tez dokladniej przyjrzec ale na moje oko to jest produkt spod reki pharmy.. a nie garaz, bij smial za dnia wrzuce tez komplet fot.

pregnyl grecki niestety przykro mowic ale fejk.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 211 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3859
prost4k
Kreaxxx
arczips
Na pewno? Bo jak tak patrzę to jest specjalny temat o firmie genessi's i zdjęcia tak wyglądają tak samo

Kazdy chwalil Genesis z zdrapkami i chwała do tej pory ,pozniej wrzucono tamten czyli ten co ty i on jest teraz cacy od tej chwili gdy wrzucono go do dzialu ,gdzie zawsze pisano ze bez zdrapek to lipa heh .Nie wszystkich userow powinno brac sie pod uwage
Czy oryginal ,nie wiem ale kolega Ci juz napisal co sadzi,na zdrowy rozum ,skoro poczules na drugi dzien to moze jedynie świadczyć ze prop tam tez siedzi i stwierdzasz po tym ze to oryginał?
Dzialac moze dzialac,cos tam musi skoro komus ma schodzic,wystarczy czasem pomyśleć






Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2017-09-24 15:57:40

Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2017-09-24 15:59:54

Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2017-09-24 16:03:01


Tej wersji Genesia bez zdrapek ja bym nie odważył się wbijać, raczej właśnie krążą opinie lipy. Nie cieczy się tak dobra opinią jak wersja z zdrapkami i tabsach w blistrach z tego tematu:
https://www.sfd.pl/GENESIS_amp_&_oral_[real_version_oryginał]__temat_zbiorczy_-t1083818.html

Genesis z zdrapkami i oralami blistrach tak jak już ktoś tam pisał właśnie to jeden z najpewniejszych labów i wersji Genesis. Bolda, tri-bolda mają mega wielokrotnie przewijało się to w polskich realiach. Wbijałem ich towar i jeszcze nigdy na nic się nie przejechałem, znajomi również.



Orale w blistrach z kodami które są jednorazowe do sprawdzenia na ich stronie są zaj**iste. Meta, wino, oxa, tura wszystko cacy. Olejom też nie można nic zarzucić. Wykonanie solidne i estetyczne.





3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
newbie1990
Kody weszly elegancko. Jednorazowe. Przesiadka z cybera ori wiec tu troche psycha siadla, bo w necie o tym pustki


Cyber rządzi ori :) hehe ja jestem mega zadowolony z Cybera mimo że myślałem że to nie działa heheh 14kg czystego miecha na tych produktach
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium