SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8944422

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5431 Napisanych postów 15460 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388707
prawda jest taka, ze ch** wie jakiego sprzetu kto uzywa, moze ktos nastawil inna czcionke, moze kupili inne butle itd. itd. ja mialem gena pare razy i nigdy nie spuszczalem sie nad czcionka czy tym ze holo nie ma, a towar zawsze dzialal... oczywiscie nie mowie, ze nie ma podrob, bo moze i sa... ale ze ktos inny kolor dal na czcionce to juz znaczy ze towar nie legit? nie ma co popadac w paranoje, tyle wylazi labow z dupy a ludzie i tak kupia wszystko a jak tanio, to kupia wszystko i nawet wiecej a cena produkcji takiego np. propa, wszystko jak oryginal tylko w srodku kujawski czy oliwa z oliwek bez prochu od chinola, to naprawde nie sa kokosy, jak wiekszosc ludzi mysli


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 4/8/2019 12:47:59 PM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 47 Wiek 49 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2547
teddy bear
Wiem, że nie cukierki, ale każdy poprzedni clom dosłownie wykręcał mordę jak się szybko nie popiło. Tutaj nic, dlatego pytam. Pierwszy raz się z tym spotkałem.

Odblok po:
deca 300 mg/tyg - 14 tyg
test enan 450mg/tyg - 16 tyg.

minelo 4 tyg od odstawienia deki i dwa od testa

odblok standard:
clom 50/50/25/25/12.5
nolva 40/20/20/20/10
do tego ostaryna i GW (cardarine)

Zdjęcie poniżej







zjedz 2 tab clomu na raz to poczujesz czy fake czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
lodzianin1
.





Wbijam tego enana z deka DNA, inj bez problemu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 116
Panowie latają podróbki nandy? Mi nie wchodzą kody z dwóch opakowań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941376
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 116
Dobrze wpisuję. Nie jestem d****em:D. Wysłałem do nich maila. Jak odpiszą to dam znać. Jak będę miał pewność to będę wiedział kto sprzedaję ch**nie w necie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weź te cała Nande w kosz wywal , mało kto tutaj to leci , może ze dwie osoby wychwalają pod niebiosy . Są lepsze firmy .
Nierówno nalane w amp . Nie działające kody , prop w suscie i h** wie co jeszcze . Nie polecam nikomu tego bubla w eleganckim opakowaniu . Ci co walą pimp maja wszystko wzorowe i równo nalane . PRENIE KOD ZLE WPISUJESZ ;))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872
Siemka. Czy zna to ktoś z Was ?


;))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5431 Napisanych postów 15460 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388707
siemka, ja nie znam.

ale chinskia apteka napisane, to pewno czesze.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 08/04/2019 20:59:04
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Darek300
Weź te cała Nande w kosz wywal , mało kto tutaj to leci , może ze dwie osoby wychwalają pod niebiosy . Są lepsze firmy .
Nierówno nalane w amp . Nie działające kody , prop w suscie i h** wie co jeszcze . Nie polecam nikomu tego bubla w eleganckim opakowaniu . Ci co walą pimp maja wszystko wzorowe i równo nalane . PRENIE KOD ZLE WPISUJESZ ;))))



Z ciekawości wrzuć badania susty nandy że wyszedł prop ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium