SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8936112

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
rozne soki maja rozny kolor/zapach i gestosc
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2912
Co sadzicie o tej matce? Orginal czy fake




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6166
Bayer nie robi metki. Ale ciężko jest kupić metkę która nie działa.

Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2912
Czyli raczej do tych lepszych nalezec nie będzie. Moze ktos bral i moze sie wypowiedzieć.
Wczesniej bralem 100tab mety androlab i teraz dorzucam kolejne 100 bayer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6166
Jak kupiłeś to bież. Metkę szybko poczujesz czy działa czy nie.
I nie zapominaj o osłonce na wątrobę.

Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
SilowniaxD
Co sadzicie o tej matce? Orginal czy fake








podrobka pod firme legalna, wez tylko tak bedziesz mial pewnosc co trafiles od tego laba
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten Bayer to ma tyle odsłon raz metka z blistrach później w pudełeczku plastikowym teraz słoiczek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2912
Mam do tego tescia i bije co 5dni. Zobacze jak ta meta zadziala, biore ja 4 dzien po 4tab


Zmieniony przez - SilowniaxD w dniu 2018-10-11 18:15:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118641
W oxie bayera bylo ostatnio wino, to rownie dobrze w mecie moze byc methyltest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
BigYorkie1488
kamil89-k2
Na propie nexium miałem 63


a jaki jest sens przejscia z cypio na suste ? poza nazwa srodka testosteron to testosteron i estr tu odgrywa tylko role wczasie uwalniania subst. Pozatym kto kupuje suste ug musi sie liczyc z tym ze w 3/4 ug labow wcale nie ma susty a dlaczego juz tlumacze na chlopski rozum wyobraz sobie ze musisz kupic 4 kladniki (kazdy ma inne warunki rozpuszczania itd.) przygotowanie zajmie Ci 4 razy wiecej czasu niz cypio /enana/propa a na koncu masz to puscic w cenie wlasnie cypio czy enana (bo raczej sie nie spotkalem z tym zeby ug lab mial suste drozej niz jeden estr [a powinna byc wlasnie przez to ze musi zamowic 4 skladniki nie jeden i nie mowie tu ze musi byc 4x drozsza]) gdzie tu sens gdzie logika dostajesz mix enana/cypio i propa :) ? skoro zwykly kowalski i tak przejdzie z cypio,propa czy tam enana na suste (tylko wlasnie na kij jak to wszystko tylko inne nazwy) :). Ja wiem ze sa dobre laby i maja takie blendy itd. tylko te laby sa juz na rynku ladnych pare lat maja wysoka renome i moga sobie na taki ruch pozwolic.



Zmieniony przez - BigYorkie1488 w dniu 2018-10-08 17:35:25



Co nie zmienia faktu że test wyszedł hu..wo 15 to bardzo słaby wynik tym bardziej że na nexium się nigdy nie zawiodłem..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium