SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8945507

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skwapdg
Wracając do tematu od 2 tygodniu biorę skn z nitro ja akurat zapisałem mix . Ciężko odrazu coś powiedziec ale arazie strasznie bolesne są miejsca po iniekcji ból zaczyna się po około 8 godzinach a przestaje boleć po 2 dniach ale do tego stopnia że usiąść się prawie nie da . Czytałem o krystalizacji estrów . Ktoś miał coś podobnego ?
sproboj flakon dac przed inj do cieplej ale nie za goracej wody olej sie zrobi rzadszy gladziej wejdzie i moze mniej bolec :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
qweqwe123123
Spotkał się ktoś kiedyś z takim cudem ?








Pierwszy raz na oczy widze ten under(a moze nie under)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 556
Euro-pharmacies polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 39
BigYorkie1488
qweqwe123123
Spotkał się ktoś kiedyś z takim cudem ?








Pierwszy raz na oczy widze ten under(a moze nie under)


Dostałem ten oxandrolone w uk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
BigYorkie1488
Skwapdg
Wracając do tematu od 2 tygodniu biorę skn z nitro ja akurat zapisałem mix . Ciężko odrazu coś powiedziec ale arazie strasznie bolesne są miejsca po iniekcji ból zaczyna się po około 8 godzinach a przestaje boleć po 2 dniach ale do tego stopnia że usiąść się prawie nie da . Czytałem o krystalizacji estrów . Ktoś miał coś podobnego ?
sproboj flakon dac przed inj do cieplej ale nie za goracej wody olej sie zrobi rzadszy gladziej wejdzie i moze mniej bolec :)


Moze byc i goraca woda. Nic sie temu nie stanie. Kiedys jednak probowalem krysztalki rozpuscic i robota mozolna. Najlatwiej zmienic flakon.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3042
zaquxi
Euro-pharmacies polecacie?

Ja nie polecam miałem styczność z kilkoma ich produktami i lipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3718 Napisanych postów 6261 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173725
Ktoś testował metę i super test bo mam takie coś i szukam opini

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3718 Napisanych postów 6261 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173725
2fota super test i jak widać flakon po środku jest jmniejszy i szerszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4402
To oryginał czy fake?














Zmieniony przez - Ronter91 w dniu 2018-01-05 10:28:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Ronter91 to normalna alchemia Pro - oryginal , tego nie wałkuja
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium