SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166212

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
pierwszy kontakt z propem?? wbijaj w pośladki ,u mnie biją i nikt nie narzeka
minusem propa jest to ze nie każdy go toleruje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104078
To mój pierwszy raz z propem więc może po prostu tak reaguję? Wszystko było sterylne.

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
zmien miejsce inj na pośladki , jak się nie nic nie zmieni możesz spróbować inną firmę ( w tej jakiś nośnik może ci nie leżeć) jak na innej firmie będzie to samo oznacza to ze prop ci nie lezy i pozostaje przeskok na długi estr

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
SalvatoreLucania


...

Dbamy o miskę, trening itd tak samo i Ty lecisz enan z prima, a ja cypio z trenem to ciekawe kto lepsza forme zrobi w 8 tygodni???

1. Tren ace
2. Oxandrolon
3. Anapolon
4. Winko inj
5. NPP


No jestem :)

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 417 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20513
To jak wystepuje goraczka po propie Pblab i bóle po infekcjach to znaczy że prop lipa a tak zachwalają ten lab

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16106 Napisanych postów 18065 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196479
Katada4402
Ja to widzę ze ten pb Lab jest chyba rozsądny , szkoda ze nie maja w ofercie orali , już chyba wiem co dostanę od gwiazdora - PB Lab ;))))

Chyba od Dzieciątka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9675
pawel82
bernbern
Z czego warto teraz suste ciągnąć ? Milem andro i advanced labs ale kontakt się urwał z sprzedawca.

Skoro lipa z Androchem to spróbuj ogarnąć Nexium , PBlab albo Swiss

Jak dla mnie medina jest na najwyższym poziomie aktualnie jeśli chodzi o sustę jak i o wszystkie inne środki z tego labu. Nie wiem czy jest tam faktycznie te 300mg ale powiem, że zdecydowanie lepiej czuć sustę czy cypka przy tej samej dawce z mediny niż z innych labów


Zmieniony przez - Złodziej w dniu 2018-12-15 20:24:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
SalvatoreLucania
Ty to wiem ale ktos jeszcze?
Ciekawy jestem cyklu prop i prima i tyle. Najlepiej z pol roku takie cos.


Z propem też lecę ale i z cypio i npp
wiec fakt, moja opinia może być nie zbyt precyzyjna ;)

Brak podpisu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium