SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166730

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Mara89
Bioniche Pharma warto ??A dokładniej Tren i Boldenon



Zmieniony przez - Mara89 w dniu 2016-09-30 22:23:05



Warto, brałem trochę inj i tbl z tego laba i mogę pochwalić.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
dandi88
Cypionax body research w ampach 2ml ktos bil?



Dobry cypek

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 147 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5315
krzykacz
dandi88
Cypionax body research w ampach 2ml ktos bil?



Dobry cypek
moim zdabien lipa bilem kiedys ja i 2 znajomych i po 10strzalach wyj**alismy do kosza nic nie dzialalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
SquneR
krzykacz
dandi88
Cypionax body research w ampach 2ml ktos bil?



Dobry cypek
moim zdabien lipa bilem kiedys ja i 2 znajomych i po 10strzalach wyj**alismy do kosza nic nie dzialalo



Cypedk dla mnie git.
Stanol inj & tbl dla mnie git.


Nie brałem trena, a szkoda bo czerep urywał z tego co widziałem i słyszałem

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3425
krzykacz
SquneR
krzykacz
dandi88
Cypionax body research w ampach 2ml ktos bil?



Dobry cypek
moim zdabien lipa bilem kiedys ja i 2 znajomych i po 10strzalach wyj**alismy do kosza nic nie dzialalo



Cypedk dla mnie git.
Stanol inj & tbl dla mnie git.


Nie brałem trena, a szkoda bo czerep urywał z tego co widziałem i słyszałem


Wlasnie z body research mam dostep do cypka, propa i wina inj. Dill bardzo chwali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
krzykacz
ziki2000
Efke najlepiej łączyć z aspiriną i kawą tzw ECA :D sama efedryna np tussi brałem po 5-8 tab i zero pobudzenia, oczywiuście spalanie na pewno było fatu ale żeby było fajne pobudzenie to jednak ten stack jest obowiązkowy :D



lodzianin1
Z aspiryna zachodzi dodatkowy synergizm , od lat eca to najlepsze combo do palenia fatu



Nie wiem o jakim synergizmie mowa, ale od lat nie używam (i sporo osób które znam też) aspiryny do takiego połączenia, ponieważ niczego ona nie wnosi.

Dokładnie. Sam stosowałem tussi + cofa i było git.
Watro zaznaczyć że od efy można się uzależnić bo to pochodna fety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59613
Siema panowie jak na chwile obecną ANDROLAB ?Stosuje ktoś jakie opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
patryk173
krzykacz
ziki2000
Efke najlepiej łączyć z aspiriną i kawą tzw ECA :D sama efedryna np tussi brałem po 5-8 tab i zero pobudzenia, oczywiuście spalanie na pewno było fatu ale żeby było fajne pobudzenie to jednak ten stack jest obowiązkowy :D



lodzianin1
Z aspiryna zachodzi dodatkowy synergizm , od lat eca to najlepsze combo do palenia fatu



Nie wiem o jakim synergizmie mowa, ale od lat nie używam (i sporo osób które znam też) aspiryny do takiego połączenia, ponieważ niczego ona nie wnosi.

Dokładnie. Sam stosowałem tussi + cofa i było git.
Watro zaznaczyć że od efy można się uzależnić bo to pochodna fety.


Ale przynajmniej nie wyniszcza jak feta :) kiedys efke chrupało się miesiącami a i może latami

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Lasix
Zrobie tylko zapewne bedzie juz inny punkt odniesienia bo dawka bedzie znacznie wyzsza a dalej jeszcze wyzsza


I na jakiej dawce docelowo zostanie :D?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium