SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166205

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
W nexium zawsze jest deklarowana sub. czynna, gorzej ze sterylnością czy jakością, bo tutaj to jak im wyjdzie i często nie najlepiej, ale substancja i stężenie zawsze się zgadza
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Krzykacz próbowałeś w ogóle coś z nexium? Już któryś raz to perfidny antypimp z Twojej strony na tą firmę. A gdyby ktoś tak ciągle jechał po bioniche czy BM, dawno byś kasowal i banowal A tak się składa, że z nexium każdy środek działa bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 180 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9307
Lodziak , gruczoły przy cycach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
Katada4402
Lodziak , gruczoły przy cycach


Turę solo lecisz ? Zbadaj E2 PRL prog
U mnie turę andro wcinają i mocno sobie chwalą,ja osobiście orale omijaj ale skoro nawet andro ma dobra primke badana to nie wierzę że turę by walowal .to jeden z popularniejszych labow u nas na rynku. Z inj wbiłem prawie wszystko od nich .

Nexium również dobry lab od kilku lat na rynku

To już nie te czasy aby złom latał,masa ludzi bada towar teraz .

Mam dziesiątki badań podsylanych przez osoby z forum i naprawdę do większości firm nie można się przyczepić o zawartość substancji czynnej .
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 180 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9307
Lodziak Wszystko było git , badania robiłem , leciała deka z teściem , kiedy dołożyłem ture , zaczęły się cyrki , pojechało po lipidach , strasznie . Od 4 tyg , podniosłem dawkę do 80 ed, i cyce wywaliło .
Jakiś czas temu tez pisałem o suscie andro . Jaki stan zapalny się zrobił , to dill mówil ze taki wypust z andro poszedł i robi stany zapalne , nogi urywalo. Są różne wpadki underow , i te do przyjęcia ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Jak cyce wywaliło to zbadałes estro , prolke i progesteron ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 180 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9307
Jutro będę robił badania , estro wywalone na 100%.
Ale powtarzam ze jestem bardzo wrażliwy na mete .
I mam te same objawy jak po mecie . Zrobię jutro badania i wszystko będzie jasne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
Wojmir
W nexium zawsze jest deklarowana sub. czynna, gorzej ze sterylnością czy jakością, bo tutaj to jak im wyjdzie i często nie najlepiej, ale substancja i stężenie zawsze się zgadza


Chcesz mi powiedzieć ze po 6 dniach 20mg dziennie przytylem 2kg ? Brałem kiedyś oxe i jakiekolwiek efekty było dopiero widać przy końcu opakowania i to nie w.postaci dodatkowych kg..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
A te hcg w jakiej dawce i jak długo idzie? Co szło przed tymi 6 dniami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
To ze kiedys badania zrobili na substancje czynna oxy nexium a z tego co pamiętam temat to był on z 2016r to nie znaczy że przez 2 lata nic się nie zmieniło mam porównanie chodźby do andro raz tren kosiarka a raz kuoa jak hu..praktycznie zero działania co do reszty andro się jeszcze nie przejechalem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium