SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167138

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
wierzytelny
Serio tez się zdziwiłem Łodzian ... Opinie konkret na forum. Mówię wezmę bo cena omy skoczyła do góry i nie opłaca się cenowo.Ostatnio wszyscy mi mówili że schudłem na twarzy .... Mówię robie badania i wyszło ... Norma ... Badanie zrobione po 15 ampułkach 2 co tydzień czyli jestem 7,5 tygodnia od ostatniego zastrzyku omki. Serio nie kłamie ... żaden antypimp Dziwi mnie to gdyż ludzie pisali że treny, deki działały a u mnie jest sam olej.



a mógłbys wrzucić fotki tego towaru do działu\ oryginał/fake?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7269
Jasne za 5 minut Będzie ...Zrobię tylko foto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23970
pajaczeq
lodzianin1
wierzytelny
Panowie dziś dostałem wyniki badań na teście componud Genesis ... Test w normie Kody wchodzą są różne po zdrapaniu .. kupiłem 2 opakowania na próbę. Ktoś podrabia lab albo firma się zepsuła.


cały czas opinie były dobre


Też mnie to trochę dziwi bo ogólnie lab wypadał dobrze. Chociaż szczerze to druga wpadka w ostatnim czasie bo syf w ampach to dla mnie też babol niedopuszczalny. Biłem tetsty cypio i enan i metę ini Genesis i bardzo sobie chwaliłem. Może kwestia źródła sam nie wiem.

A co do tego co wcześniej pisałeś ja tak połowę testo base wylałem :D



Zmieniony przez - pajaczeq w dniu 2017-01-25 21:32:38



Chyba 3 wpadka , przypominam temat Marcela z brązowym trenem E też z genesisa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364465 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669198
maniek72-72
One Rip Nexium czy nadal dobry towar? Ktoś brał ostatnio?


nexium jeden z popularniejszych labów tutaj i ma wielu zwolenników
to co u mnie bili to nikt nie narzekał

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Według mnie to kwestia źródła tego Genesisa. Ja cała masę lecialem na genesisie enan i npp i poprzednie redu prop master i było ok. Teraz dalej mam npp Genesisa i jest dobre. A gonią różne wersje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 169 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16177
Apropo Genesis. Do tej pory leciałem caly czas cypio Genesis. Działanie wzorowe. Przy ostatnich zakupach dil sam mi odradzil i zaproponował PRL. Mówili, ze teoche się pozmienialo. Wiec moze faktycznie cos jest na rzeczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
pajaczeq
lodzianin1
wierzytelny
Panowie dziś dostałem wyniki badań na teście componud Genesis ... Test w normie Kody wchodzą są różne po zdrapaniu .. kupiłem 2 opakowania na próbę. Ktoś podrabia lab albo firma się zepsuła.


cały czas opinie były dobre


Też mnie to trochę dziwi bo ogólnie lab wypadał dobrze. Chociaż szczerze to druga wpadka w ostatnim czasie bo syf w ampach to dla mnie też babol niedopuszczalny. Biłem tetsty cypio i enan i metę ini Genesis i bardzo sobie chwaliłem. Może kwestia źródła sam nie wiem.

A co do tego co wcześniej pisałeś ja tak połowę testo base wylałem :D



Zmieniony przez - pajaczeq w dniu 2017-01-25 21:32:38


U mnie tak samo było z kapslem nandro base androchemu a teraz z susta eap :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
MARIAN 17
Według mnie to kwestia źródła tego Genesisa. Ja cała masę lecialem na genesisie enan i npp i poprzednie redu prop master i było ok. Teraz dalej mam npp Genesisa i jest dobre. A gonią różne wersje


Jeżeli ktoś chyba pisał że kody wchodza to nie zalezy juz od zrodła tylko producent w h**a wali...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7269
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium