SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167390

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7992
Bilon450
A ta meta z genameda to jest ta saszetkowana ?


Tak to jest ta saszetkowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
witam wszystkich testosteron enan, genamed czy shree?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Konrad7200
ziki2000 to, że Ty tak nie masz nie znaczy, że ktoś tak samo, każdy organizm inaczej reaguje, nie wierzysz, nie musisz proste. ;) Najwidoczniej słabe towary mieliście, jak dobry to na 20mg dziennie dobrą robote można zrobić nie waląc 50-60mg ;)


Ale to nie jest efedryna,kofeina czy geramina że czujesz działanie po 20 minutach...to inny rodzaj środka...to nie aminokwas arginina itp...metki nie da się od razu poczuć...tyle w temacie ode mnie :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 62 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6145
Bral ktos moze enana 200 pro pharma ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4029
zioekt wiesz po co miał bym gadać głupoty, nie na wszystkich metach tak miałem ale na większości bo np na nowych wypustach z alchemi i balkana nic a wystarczy że wezmę tabsa alchemi z przed 2lat co zostało i już retencja spora, libido, samopoczucie co najlepsze nawet po pół tabsa z nowszymi wersjami niestety tak nie mam więc z zaniżonymi sie spotkałem, a jeszcze co pytałem wcześniej Methadex Biosira jak dostałem odp że pewniak, czyli nie są zaniżane wartości w tabsach tego labu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4029
ziki2000 nikt nie pisał w jakim czasie czuć działanie po tabsie więc po co komplikować i się czepiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
przemko15
witam wszystkich testosteron enan, genamed czy shree?


Zależy od różnicy cenowej jaką masz w ofercie oba testy działają genameda po prostu dajesz kilka kresek więcej, oczwiście zależy też od danej partii tzw rozdania. Nigdzie nie powinieneś wtopić.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
wnc1964
przemko15
witam wszystkich testosteron enan, genamed czy shree?


Zależy od różnicy cenowej jaką masz w ofercie oba testy działają genameda po prostu dajesz kilka kresek więcej, oczwiście zależy też od danej partii tzw rozdania. Nigdzie nie powinieneś wtopić.



czyli oba testy ok? juz nie mialem wtopic w nexiuma a zanizone stezenie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
przemko15
witam wszystkich testosteron enan, genamed czy shree?


Bilem Genamed, bilem Shree z obu bylem zadowolony. Bralbym tansza opcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
większość metek działa ,ale fakt jak zaczynałem przygodę z sas to 3-4 tab Polaka były cyklem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium