SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166426

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
polish hammer
Szybkie pytanie susta lepsza z andro czy royal???


andro na pewno lepsze i pewniejsze, za royalem przemawia cena.Ja royala biore enana juz z 4-5 butle chyba i jestem zadowolony jak za ta kase, z genesis'a przeszedłem i róznicy nie czuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20103
polish hammer
Szybkie pytanie susta lepsza z andro czy royal???

Niewiem jak Royal, bo nie brałem . Z And ro wbiłem kilka flakonów i działa dobrze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3425
polish hammer
Szybkie pytanie susta lepsza z andro czy royal???


Nie porównuj gówna do miodu, jasne że andro. Na dawce 250 mg e3d na badaniach 8x norma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
royal pharma to loteria

stampi
central pharma prop i tren ace nadaje sie?


oxa i tren lipa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nuras
Lecę bold andro 2 ml na tydzień i polecam

A co bold ace że już go czujesz? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
arci25
nuras
Lecę bold andro 2 ml na tydzień i polecam

A co bold ace że już go czujesz? :)

Tu chyba chodzi o dawke a nie od kiedy leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
arci25
nuras
Lecę bold andro 2 ml na tydzień i polecam

A co bold ace że już go czujesz? :)

A co czytania ze zrozumieniem w szkole nie uczyli?

Potwierdzam kumpel na silowni 10 tydzien leci na boldzie z andro i tez zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170785
A z czego jest zadowolony? Bo mi bold andro przy prawie gramie testa tyg skasowal estro do dolnych widelek, co nie mogło miec miejsca bo bold nie posiada takich właściwości, wcześniej lecialem innego bolda i takich cyrkow nie było, tylko ładnie działało jak powinno,
od razu uprzedzam wyszczekanych, bold to jedyny środek z andro na który narzekam, cała reszta która bilem była rewelacja,
więc jak widzę zadowolonych z bolda andro to sorry ale wasze opinie są gowno warte

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Kolega leciał bold cyber i też mu zbilo estro do prawie zera. Albo to był fejk albo coś chinczykom się prochy pomylily
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170785
Ja stawiam na kombinacje Chińczyków, bo tak jak mówię to nie lab o chwiejnej kondycji, wszystko zawsze działa super to nie wierzę że na własną rękę przykombinowali z boldem, pisał ktoś tutaj ze z genamedem miał tak samo

Brak podpisu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium