SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166628

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Podróżnik Marian
Siema jaki bold mozna bic swiss vertex genamed nexium androchem alpha czy british drahon



Zmieniony przez - Podróżnik Marian w dniu 2018-03-24 10:01:37


Swiss , nexium , andro i alpha jak ori
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176551
marianzulek
Beeranus
Pany jaka oxa najpewniejsza? Do wyboru: Nexium, Androchem, BM, Bioniche, Primus Ray, Alpha Pharma, Squibb? Trzy ostatnie pozycje najdroższe. Ważne jednak żeby było co ma być o deklarowanym stężeniu.


Masz dobry wybor.
Kilka dni temu wrzucalem roid testa Oxa-medu Bioniche.
https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s1583.html



Trochę taki pimp, roid test wykazuje fakt istnienia danej substancji, ale nie stężenia.
Co prawda nie pisałeś o stezeniu, ale użyty zwrot 100% oxa sugeruje co innego %)
Oczywiście nic nie mam do bioniche, dawno temu bilem mastera chyba mieli 150 mg/ml (albo to był inny lab) i faktycznie musiałoby być więcej niż 100, bo było lepiej niż na gotowany w porównując ml:ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Pblab cypek dobrze klepie. Bezbolesny co najważniejsze. Tylko trochę olej gesty, ale pompka pod ciepła wodę idzie spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Lutobor
marianzulek
Beeranus
Pany jaka oxa najpewniejsza? Do wyboru: Nexium, Androchem, BM, Bioniche, Primus Ray, Alpha Pharma, Squibb? Trzy ostatnie pozycje najdroższe. Ważne jednak żeby było co ma być o deklarowanym stężeniu.


Masz dobry wybor.
Kilka dni temu wrzucalem roid testa Oxa-medu Bioniche.
https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s1583.html



Trochę taki pimp, roid test wykazuje fakt istnienia danej substancji, ale nie stężenia.
Co prawda nie pisałeś o stezeniu, ale użyty zwrot 100% oxa sugeruje co innego %)
Oczywiście nic nie mam do bioniche, dawno temu bilem mastera chyba mieli 150 mg/ml (albo to był inny lab) i faktycznie musiałoby być więcej niż 100, bo było lepiej niż na gotowany w porównując ml:ml.


Proszę cię bardzo, weź nie pyerdol, cały jesteś jaki taki trochę pimp
Naucz się czytać, użyty zwrot 100% na tym forum i przy tym badaniu wskazuje tyle że nie ma tam domieszek innych środków, co dla wielu chociażby kobiet, jest bardzo ważne

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
Ok jaki enan,nandrolon,boldek teraz najpewniejsze w jakie firmy celowac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176551
Arkus P
Lutobor
marianzulek
Beeranus
Pany jaka oxa najpewniejsza? Do wyboru: Nexium, Androchem, BM, Bioniche, Primus Ray, Alpha Pharma, Squibb? Trzy ostatnie pozycje najdroższe. Ważne jednak żeby było co ma być o deklarowanym stężeniu.


Masz dobry wybor.
Kilka dni temu wrzucalem roid testa Oxa-medu Bioniche.
https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s1583.html



Trochę taki pimp, roid test wykazuje fakt istnienia danej substancji, ale nie stężenia.
Co prawda nie pisałeś o stezeniu, ale użyty zwrot 100% oxa sugeruje co innego %)
Oczywiście nic nie mam do bioniche, dawno temu bilem mastera chyba mieli 150 mg/ml (albo to był inny lab) i faktycznie musiałoby być więcej niż 100, bo było lepiej niż na gotowany w porównując ml:ml.


Proszę cię bardzo, weź nie pyerdol, cały jesteś jaki taki trochę pimp
Naucz się czytać, użyty zwrot 100% na tym forum i przy tym badaniu wskazuje tyle że nie ma tam domieszek innych środków, co dla wielu chociażby kobiet, jest bardzo ważne


Przecież napisałem, że nie pisałeś nic o stężeniu, a ja zrozumiałem o co Ci chodzi. Nie obrażaj się, nie znam Ciebie, więc nie atakuję. Dla mnie tylko użyty zwrot 100% oxa, dla większości ludzi, a jak wiemy mało kto dziś potrafi czytać ze zrozumieniem, szcególnie młodsze pokolenie, zwodzi, dlatego napisałem "trochę" pimp. Być może nie takie miałeś intencje, k.. tak się tylko czepiam bez złośliwości
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669156
saly26
Ok jaki enan,nandrolon,boldek teraz najpewniejsze w jakie firmy celowac ?


napisz z czego możesz wybierać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669156
wolfidexter
Pblab cypek dobrze klepie. Bezbolesny co najważniejsze. Tylko trochę olej gesty, ale pompka pod ciepła wodę idzie spoko


Pblab ma dobre środki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
lodzianin1
wolfidexter
Pblab cypek dobrze klepie. Bezbolesny co najważniejsze. Tylko trochę olej gesty, ale pompka pod ciepła wodę idzie spoko


Pblab ma dobre środki


Potwierdzam i czekamy za oralami
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
saly26
Ok jaki enan,nandrolon,boldek teraz najpewniejsze w jakie firmy celowac ?



Platinium Labs, BM, Bioniche, Bałkan, Biosira, Malay, DB Pharma, Opiox, EC, Alpha, Shree masz tego sporo.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium