SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8493328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8065 Napisanych postów 61039 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 520855
bigendriu
Mam do wyboru Alpha Pharme i Malay Tiger, które wybrać bo mam dylemat?
Słyszałem że alpha ostatnio kuleje. Malay ma nawet dobre opinie ale jeszcze tej firmy nie biłem.
Alpha nie zawiodła przy dwóch poprzednich cyklach z cypka czy enana.
Teraz w planach susta+prop+meta, wszystko tej samej firmy i waham się którą wybrać.

Zmieniony przez - bigendriu w dniu 2017-08-16 17:26:45

Oba laby git, masz flote bierz droższą Alphe.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 460 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 47413
Ok i tak zrobię, mimo że zachwalają oba środki to wybiorę alpha pharme, kusi ten malay ale to następnym razem.
Dzięki chłopaki. Pozdrawiam

Zmieniony przez - bigendriu w dniu 2017-08-16 17:48:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 16965 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 141646
SalvatoreLucania
ziki2000
Ja mam 5 flaszke bioniche , pozniej chce przejsc na andro ...stężenie większe na 1ml stąd mówj wybór tego mixa i mysle nad 2 gramami testa ale pewnie jak zwykle na planach sie skonczy co do primy w tabsach biosira to schrupalem własnie 300 tab i według mnie delikatne działanie ale na plus tzn na mostu miecho zostało,pompa na silce dobra,mało ubytku na sylwetce chociaz dieta smieciowa:D

Zmieniony przez - ziki2000 w dniu 2017-08-15 21:34:03

2g testa to brzmi odważnie
Próbuj. Ja miedzy 1g a 1,5g nie widzialem duzej roznicy.
Jaka waga Ziki?

Chwilowie wakacje miałem i widze ze z BM wyszly ampy. Ktos leci dlugi masteron? Jak odczucia / wrażenia?

Trzeba testować bo docelowo wole skupic sie na wiekszych dawkach testa, do tego HGH i tyle bez zadnych nandroli, trenow id bo jednak uwazam ze lepiej wyjde na tesciu z hgh niz tych wszystkich wynalazkach co teraz wbijam poki co
Waga 108 kg ale przy 184cm wzrostu co żadna waga , co innego zebym miał 170cm w kapeluszu

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 16965 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 141646
marianzulek
ZIKI- masz tescia na brazowym oleju czy przezroczystym? Ja mam jedna flaszke susty na brazowym i strasznie gesta, do tego czuje miejsce injekcji jak sie wysile ale nawet dyskomfortem tego nie nazwe.

Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2017-08-16 17:12:32

Teraz wbijam ten na brązowym oleju ale też mam 1 flaszke na tym przezroczystym ,ostatnio dopiero to zauważyłem :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 962 Napisanych postów 10887 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 131537
Dobry ruch Ziki ale ja bym tam jeszcze lekko przykombinowal i była by kosa

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 205418
Witam.Mam pytanie jak odróżnić oryginał od podróbki alpha pharma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2411
Słyszał ktoś o takim labie Venum?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1509 Napisanych postów 2732 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 62870
Moze pierw przybij ten przezroczysty zeby przyzwyczaic dupsko a potem ciemny. Pozatym dalbym tren i master do Twojego cyklu
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 617 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 44458
J.Blaze
Siemanko, bil ktoś może środki vertex pharmaceuticals? Aktualnie mam tylko to i AP,niestety AP dużo droższe

Vertex świeża firma i póki co spotykam sie tylko z dobrymi opiniami w realu. Alpha stara dobra firma, musisz tylko uważać na by nie naciąć się na fejki. Jeśli Alpha za droga to pozostaje Vertex taniej i równie dobrze będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 617 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 44458
luk321
Witam.Mam pytanie jak odróżnić oryginał od podróbki alpha pharma

W fejkach kody nie wchodzą. Wykonanie niemalże identyczne jak org.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta