SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166625

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8326 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40803
MARCIN n2o
Sebster biles tren a z genesis? Jaka dawkę ladowales?


Dla mnie super trenik,75mg e2d Wystarczająco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
tagu7n
witam. jakie T3 proponujecie ? oprócz novo bo mam i słabo na mnie coś działa.

z uni byłem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tagu7n
witam. jakie T3 proponujecie ? oprócz novo bo mam i słabo na mnie coś działa.


tiro/uni/novo

A co znaczy że novo słabo działało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10380
MA KTOS OPINIE NA BOLDKA ANDROCHEM /BRITIS DRAGON

skinol1977

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
sebster
ziki2000
Strong_Test
ziki2000
Strong_Test
no przecież pokazuje badania, więc po co się ktoś go pyta 10 raz czy było ok ?







Zmieniony przez - Strong_Test w dniu 2016-03-12 07:33:52


Ale ja nie pytam o wyniki badan a odczucia typu apetyt na oralach 20 tyg branych itd...a wiec nie wp*****laj się


chyba oczywiste że nie brałby 20 tygodni orali jakby miał problemy z szamą, czasami padają tu pytania jakby byli niektórzy nie dorobieni


Jeżeli ty jestes takie pussi ze jak siada apetyt to odstawiasz towar to nie znaczy ze reszta jest taka sama

takie buraki powinny mieć bana dożywotniego na forum zasmiecaja temat i jeszcze nie mają szacunku do ludzi... Dramat


Buraka to poszukaj w lustrze ..." Na forum: 203 dni " nie mam pytan...ile to ty wniosłeś na forum a ile ja a wiec koniec rozmowy z mojej strony...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
skinol1977
MA KTOS OPINIE NA BOLDKA ANDROCHEM /BRITIS DRAGON



Jeśli BD new towarek będzie OK.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2146
ziki2000
sebster
ziki2000
Strong_Test
ziki2000
Strong_Test
no przecież pokazuje badania, więc po co się ktoś go pyta 10 raz czy było ok ?








Zmieniony przez - Strong_Test w dniu 2016-03-12 07:33:52


Ale ja nie pytam o wyniki badan a odczucia typu apetyt na oralach 20 tyg branych itd...a wiec nie wp*****laj się


chyba oczywiste że nie brałby 20 tygodni orali jakby miał problemy z szamą, czasami padają tu pytania jakby byli niektórzy nie dorobieni


Jeżeli ty jestes takie pussi ze jak siada apetyt to odstawiasz towar to nie znaczy ze reszta jest taka sama

takie buraki powinny mieć bana dożywotniego na forum zasmiecaja temat i jeszcze nie mają szacunku do ludzi... Dramat


Buraka to poszukaj w lustrze ..." Na forum: 203 dni " nie mam pytan...ile to ty wniosłeś na forum a ile ja a wiec koniec rozmowy z mojej strony...


ziki, dla porownania zioekt na forum 1rok ma wiecej przeczytanych artykułów niż Ty przez 14 ;) Myślę, że statystyki mają się tyle co piernik to wiatraka. Tak tylko chciałem napisać, nie kłóćcie się chłopaki nie po to ten temat ;)

krzykacz
skinol1977
MA KTOS OPINIE NA BOLDKA ANDROCHEM /BRITIS DRAGON



Jeśli BD new towarek będzie OK.


BD w ampach działa na pewno, tylko strasznie ciężko się to otwiera (przynajmniej ja tak miałem nie raz upi***liłem pół ampy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
to klopot jak ampy sie ciezko lamia, czesto mozna cala dawke zmarnowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo ja tu porządku pilnuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2146
e-lite
to klopot jak ampy sie ciezko lamia, czesto mozna cala dawke zmarnowac
Za młodu jak mi kiedyś ostatnia ampa omki rozbiła się o podłogę to ją wciągnąłem strzykawką i wbiłem . a co to BD to dla mnie to byl problem się męczyć za każdym razem, ale towar był jak najbardizej ok .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium