SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167128

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
drMNK
Strzelal ktos NandroBase z androchem? Jak on w dzialaniu i po jakim czasie czuc go?


Strzelalem. Fajny srodek, przed treningiem.
Czuc go odrazu, bez estrowy srodek.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Znajomy brał i chwalił,ja odpalam w maju :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
mario004
W jakiego antka celować ?


vermo i andro robi robote z tego co idzie zaslyszec, mysle ze znajdzie sie jeszcze pare ok osobiscie odpalalem sdrola i przyznam ze ciekawa sprawa. antek poleci pozniej, gdy flaczki będą oki


Zmieniony przez - GWookie w dniu 2016-02-17 18:54:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 553
mm1986
drMNK
Strzelal ktos NandroBase z androchem? Jak on w dzialaniu i po jakim czasie czuc go?


Strzelalem. Fajny srodek, przed treningiem.
Czuc go odrazu, bez estrowy srodek.
Dzialanie jak npp? Codziennie trzeba bic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
drMNK
mm1986
drMNK
Strzelal ktos NandroBase z androchem? Jak on w dzialaniu i po jakim czasie czuc go?


Strzelalem. Fajny srodek, przed treningiem.
Czuc go odrazu, bez estrowy srodek.
Dzialanie jak npp? Codziennie trzeba bic?


Dzialanie jak nandrolon.
No nie ma to estru wiec min ed ale znam osoby co to bili tylko przedteningowo i chwalili sobie.
Ja bilem ed, igla 27g wchodzi jak woda a taki rozmiar igly nawet nie czulem wiec smialo ed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2146
Bił juz kto tą suste z medicala ? Czuję się na niej jakby na trenie , dziwna sprawa, przeszedlem z cypka innego labu. Poce się w nocy jak świnia, ciężko zasnąć, na treningu to już nawet nie mówię bo koszulkę można wykręcać. Może coś sobie wkręcam, ale właśnie te sajdy zaczęły się po przejsciu na suste medicala ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 553
GWookie
mario004
W jakiego antka celować ?


vermo i andro robi robote z tego co idzie zaslyszec, mysle ze znajdzie sie jeszcze pare ok osobiscie odpalalem sdrola i przyznam ze ciekawa sprawa. antek poleci pozniej, gdy flaczki będą oki



Zmieniony przez - GWookie w dniu 2016-02-17 18:54:17
Jak w dzialaniu sdrol ile jadles i przez jaki okres?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
ja też brałem sdrola od andro i bardzo pozytywnie mnie ten środek zaskoczył
żadnego innego nie odczułem tak szybko jak sdrola, już po 3-4 dniach czułem działanie
po krótce: niesamowite nabicie, wzrost siły i ta pompa jeszcze długo po treningu
niestety środek bardzo toksyczny w szczególnościdla wątroby
brałem 2 tab ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 131 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30454
jakies opinie o GE pharma?? w ampach ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3413
Tren Ace z nexium??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium