SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166795

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
To może sajber ?

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
nie probowalem wiec nie mam pojecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29422 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
Co Ty Lasix za glupoty wypisujesz undery na rowni z apeka a czasem nawet lepsze. w szegolnosci antek oxa tren prima o i halo oczywiscie

tak czytalem i w to wierze a wlasne odczucia czesta sa mylne i bledne!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 326 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7133
Tren Enan - Dose czy Bioniche?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 159 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3039
pajaczeq
Z tego co słyszałem to ufc już padło i pracują już nad nową marką była cobra później ufc i ciekawe co znów za g**** puszczą. Są takie laby jak cyber, vermodje, andro, bakan etc które nie potrzebują reklamy albo np genamed to schodzi jak złoto działało zawsze i działa pod warunkiem oczywiście że ktoś ma ori :) I dalej nie rozumiem po co kombinować na jakimś ufc jak jest np genamed który jest tanim i działającym labem od lat. Nawet załatwienie sobie tej recki na testy apteczne naprawdę nie jest tak mega trudne. A ludzi dalej kupują jakieś g**** nie dość że zanieczyszczone to koło substancji czynnej nawet nie stało a stężenie jak jest połowa to już święto.


jak padło jak właśnie nowy tren a wypuścili mega ciemny. Biłem jasny kosił kozak. Biłem prop, enan i ich suste wszystko na bardzo wysokim poziomie. Ja mam to w dobrej cenie a jakosciowo sie nie zawiodłem jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15133
bold - genamed/dose/nexium/ufc jaka kolejnosc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 159 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3039
kolega bił bold jak tylko wyszła firma i bardzo chwalił i to bym wybrał w drugiej kolejnosci nexium, genamed bym nie bral dose raczej tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
PatrzKomuUfasz
Z czego wziac suste Panowie?
Mam dostęp do genamed,nexium,malay tiger,altima,vermodje.
Kolega od ktorego to biorę twierdzi ze nie ma różnicy przy testosteronach i żebym bral co najtańsze a najtaniej jest genamed.
Pozdro


wszystkie beda oki raczej, przymierzam sie do nexiuma, vermo nie bilem wiec nie mam pojecia ale malay jak i altima tez powinny byc spoko.

Adam19877
w co celowac z trena ace i tescia enan?


a do czego masz dostep? podbijam z altimy, wchodzi gladko, nie narzekam jest sporo dobrych trenow, najlepiej napisac co sie ma to latwiej bedzie doradzic. na nexium tez nie narzekalem i dzialal jak najabrdziej ok, ale bilem sporo wczesniej, tak jak i androchema, ktory tez jest oki.

comeback
Comodore
pajaczeq


U faceta przyrosty masy mięśniowej na oxie :D z rzędu 5 kg na 10 lat chyba :D waląc 1g aptecznego testa z człowieka nie robi się potwór w dwa lata a co dopiero na oxie :D


Nie każdy aspiruje żeby zostać potworem


Dokładnie. Sprawa z oxą jest prosta - uniwersalny środek dający małe ale b.dobrej jakości przyrosty masy i niezłe przyrosty siły przy minimum skutków ubocznych. Relatywnie drogi i w zupełności można się bez niego obejść.
Czyli b. fajny dodatek który się kupuje jak się nie oszczędza, a jak się oszczędza to się nie kupuje i tyle.




z oxa jest ten problem ze ludzie jak sie najedzą metek antkow itp to po oxie spodziewaja sie niewiadomo jakiego pjerdolniecia i przyrostow.. moze sie okazac ze czesto firma nie zrobi w wała i faktycznie nasypie oxe, a takowy pakier po prostu nie doceni tego srodka i bedzie gdakał po forach jakiego to fejka nie dostal bo nie porobilo jak meta.. i racja, fajny srodek.. tylko trzeba wiedziec czego sie spodziewac a nie marudzic.

Malas32
Jaka meta na tą chwilę godna polecenia?


ostatnio pare razy podchodzilem do nexiuma.. i bylem bardzo zadowolony
moze skosztuje jeszcze biosiry.. ponoc oki miala orale, ktos sie wypowie jak obecnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Pany przejechał się ktoś na androchemie? Chodzą plotki że powoli robi się loteria. Zrobiłem spory zapas i nie chce mieć miny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 159 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3039
Malas32
Jaka meta na tą chwilę godna polecenia?

ostatnio pare razy podchodzilem do nexiuma.. i bylem bardzo zadowolony
moze skosztuje jeszcze biosiry.. ponoc oki miala orale, ktos sie wypowie jak obecnie?



kiedyś miala ok teraz loteria. bierz nexium skoro byles zadowolony to po co kombinowac
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium