SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167181

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 786 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14608
Deca z gena działa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 786 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14608
Odnośnie poprzednich wypowiedzi Lodziaka . To jest racja chłopcy pimpuja Bóg wie jakie laby a g**** wbili w życiu . Dlatego niema co się sugerować takimi tematami jak ten . Samemu wbić zbadać . Lub w gronie swoim zobaczyć co jest si .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
brałem dece z genamedu i bardzo dobrze na mnie działała to samo cypio i tren a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Pany szybkie pytanie mogę trzymać testo w aucie ? Wiem że jest upał jak ch** ale coś się stanie ? Sorki za offtop.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364468 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669202
Nic sie nie stanie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Skusilem się na androchema.Partia z datą 2019 r. też macie taka datę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
Panowie wpadła w moje rece ostatnio metka ze shree tam są kody na opakowaniu kontrolne które sie sprawdza na ich stronce z autentycznoscia..Jesli kody się potwierdzają znaczy ze nie wałowana czy mimo to dalej niewiadomo

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Nie sprawdzałem shree, ale jeszcze się na tej mecie nie zawiodłem, myślę, że możesz jeść śmiało
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
generalnei chodzilo mi czy te kody jak sie sprawdza czy ma sie juz pewnosc czy kody tez juz jakos wałkują..i dopiero po zjedzeniu sie dowiem

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ampuł
generalnei chodzilo mi czy te kody jak sie sprawdza czy ma sie juz pewnosc czy kody tez juz jakos wałkują..i dopiero po zjedzeniu sie dowiem
nie ma pewnosci,mi na testo wchodzily a badania pokazaly prawde...niestety
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium