SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167014

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
dokładnie ja znowu jak głupi się napaliłem na metke inj wytrzymałem 11 dni i kaplica
po odstawieniu z ponad tydzień do siebie dochodziłem
17 nie dla mnie już

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
BigMen
Koks1000
no napewno w zadnej nie bylo substancjii czynej....czlowiek niepotrzebnie z ciekawosci sie bierze za jakies wynalazki jak biosira.....trzeba zostac przy nexiumie i nie kombinowac....ale madry czlowiek po szkodzie


Juz mnie nie dziwia takie komentarze biosire jadlem juz dobre kilka lat temu i jesli siegal bym po orale to dalej po biosire. Czasem z ciekawosci probowalem inne typu shree czy balkan - roznicy w dzialaniu nie ma zadnej.

Biosire bilem i jadlem dobre kilka lat w tyl. Nexium moze od roku cos tam slysze wiec co tu jest wynalazkiem? Puki co z reala mam tylko 1 opinie od wycuskacza ze oxa to nie oxa.

Ogolnie nie przeszkadza mi zadna firma ale widac na pierwszy rzut oka ze wiecej tu pimpu i anty pimpu niz rzetelnych opini od ludzi co faktycznie brali i posiadaja w tym temacie wiedze. Przez co uzytkownicy sa wprowadzani w blad.

Walowanie metki to jak walowanie propa. Tam juz nie ma nic tanszego.

Lodzianin bezposrednio metka zoladek omija ale ja po injekcyjnej nic nie moglem zjesc i mialem reakcje wymiotna




walowanie metki to jak walowanie propa to widocznie nie mam szczescia bo zjadlem troche tej metki a Twoj czlowiek mowi ze nigdy nie mialem widocznie w srodku sub czynnej a jak mowisz o pimpie to troche hipokryzja bo piekne slowa nie zamydla oczu nie boj sie :)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2815
sprzeczki sprzeczkami wystarczy sledzic temat i racjonalnie myslec. Koks1000 nie warto wdawac sie w dyskusje, naplyw ludzi od bioniche, biosiry, primusa, bm sie zrobil od niedawna na fb placa towarem za pimpowanie na forum wiec rzetelnych opinni tutaj nie uswiadczysz na temat tych firm nad czym sam ubolewam

https://www.sfd.pl/PL_Realia__czyli_co_warto_brać_vol.11-t1066114-s2793.html

BigMen

... widac na pierwszy rzut oka ze wiecej tu pimpu i anty pimpu niz rzetelnych opini od ludzi co faktycznie brali i posiadaja w tym temacie wiedze. Przez co uzytkownicy sa wprowadzani w blad.

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
U mnie odruchy wymiotne i blok zarcia na mecie inj utrzymywal sie tylko kilka h po injekcji, wiec jakos przetrzymalem 5 czy 6tyg.

Znajomy wlasnie zjadl 200tab tego wynalazku 30mg ed i 9kg na plusie, mimo ze tamoxa dolozyl bo gino go lapalo, co zmniejszylo napewno retencje wody. Jeszcze 2tyg planuje pociagnac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2815
meta inj blokuje niestety. Moze kwestia organizmu, moze nie ale mnie rowniez przyblokowalo apetyt tak samo jak oral.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
marianzulek
U mnie odruchy wymiotne i blok zarcia na mecie inj utrzymywal sie tylko kilka h po injekcji, wiec jakos przetrzymalem 5 czy 6tyg.

Znajomy wlasnie zjadl 200tab tego wynalazku 30mg ed i 9kg na plusie, mimo ze tamoxa dolozyl bo gino go lapalo, co zmniejszylo napewno retencje wody. Jeszcze 2tyg planuje pociagnac.





pewnie jeszcze solo lecial moze dwucyfrowke p******nie ajaja taka petarda ze beda nia witac nowy rok zalosne :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2815
megace
Deca, cypek, meta genesis 1ml czy nexium?


sugerowalbym sie cene bo jedna i druga firma zbiera wiele pozytywnych opinii

Fungi
Tren e AndroChem czy Nexium? Slyszal ktos cos o Advanced Anabolic 20ml/vial?


nexium tren e dziala solidnie

Hanslik
Panowie, jak Tren Enan z Dose ?
Który byscie brali Genamed, Dose czy Nexium ?

Wiem, że ostatni będzie najlepszy... ale czy warto dokładać kasę?


czasem warto dolozyc choc nie zawsze. tren e bralbym nexiuma zdecydowanie. Pytales jeszcze o testosterony rowniez jesli nie nexium to wybor padlbyn na genameda jako ze jakosc cena towar chyba bezkonkurencyjny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Koks1000
marianzulek
U mnie odruchy wymiotne i blok zarcia na mecie inj utrzymywal sie tylko kilka h po injekcji, wiec jakos przetrzymalem 5 czy 6tyg.

Znajomy wlasnie zjadl 200tab tego wynalazku 30mg ed i 9kg na plusie, mimo ze tamoxa dolozyl bo gino go lapalo, co zmniejszylo napewno retencje wody. Jeszcze 2tyg planuje pociagnac.





pewnie jeszcze solo lecial moze dwucyfrowke p******nie ajaja taka petarda ze beda nia witac nowy rok zalosne :)


Dokladnie solo. Na koncowke dorzuci suste i co dalej planuje to jeszcze nie wiem ale napewno sie pochwali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
dokładnie ja znowu jak głupi się napaliłem na metke inj wytrzymałem 11 dni i kaplica
po odstawieniu z ponad tydzień do siebie dochodziłem
17 nie dla mnie już

mam tak samo jak ty chyba już za stary :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
marianzulek
Koks1000
marianzulek
U mnie odruchy wymiotne i blok zarcia na mecie inj utrzymywal sie tylko kilka h po injekcji, wiec jakos przetrzymalem 5 czy 6tyg.

Znajomy wlasnie zjadl 200tab tego wynalazku 30mg ed i 9kg na plusie, mimo ze tamoxa dolozyl bo gino go lapalo, co zmniejszylo napewno retencje wody. Jeszcze 2tyg planuje pociagnac.





pewnie jeszcze solo lecial moze dwucyfrowke p******nie ajaja taka petarda ze beda nia witac nowy rok zalosne :)


Dokladnie solo. Na koncowke dorzuci suste i co dalej planuje to jeszcze nie wiem ale napewno sie pochwali.




suste na koncowke na dobicie tylko koniecznie z biosiry ewentualnie z bioniche bo one sie szybciej wkrecaja niz inne....az sie boje pomyslec.....zielona farba juz czeka i hulk jak malowany
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium