SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12184917

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Clen biosiry dobrze działa ,sam zjadłem kilka tab na spróbowanie i koleżka wcina również
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Dziala tak samo jak DB. Roznicy nie czuc.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
alex79
Witam

Panowie co brac
Master-p Androchem vs Alpha Pharma ?
(Master z Alphy data do 03.2019) to bez lipy rozumiem nawet mozna dlugo po bedzie leciec ?
Na dluzsza bombe lepszy Tren-base czy Ace ?
Dzieki za info.

Biłem mastera z ap pare miesięcy temu i kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 63 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3055
greenman01
ktoś pytał kilka stron wcześniej o t400 androchem ... wlaśnie dziś wchodzę na niego i dokładam nandromix tej samej firmy . polece sobie 1.5cm t400 + 1.5cm nandromix 2x w tyg

clen z biosira dobrze działa ?? do wyrwania mam w bardzo dobrej cenie


Mi t400 androchemu nie podeszło z względu na znaczny dyskomfrt po inj, ale ze mnie słaby wyznacznik, bo stawiam na komfort więc co do działania sie nie wypowiem, bo odstawiłem. Co do clenu to Vertexa ostatnio jadłem i kosa. Według mnie lepszy od DB Pharmy, którego miałem jeszcze resztki i dojadałem razem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 63 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3055
Amg27
prz1993
bury14
Jak clen z VERTEX,warto inwestowac?

Najlepszy clen obecnie imo, może nawet ciut lepszy niż Db

Przemo a cos innego z Vertexa biłes ???


prz1993 takie samo miałem wrażenie a zostało mi kiedyś 50tab clenu DB i teraz dokupowałem Vertexa i dla mnie Vertex lepszy. No i półka wyżej towar w blistrach, bardzo profesjonalnie to wygląda. DB też dobry żeby nie było że zły. Troche rzeczy z Vertexa też wbiłem i zjadłem min wszystkie testy, zaj**iste i bezbolesne, tren ace również git.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Mogę mieć właśnie bolda z vertexa i sie zastanawiam czy warto bo nic nigdy z tego nawet w ręce nie miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 124164
hcg andro działa czy lipa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21566 Napisanych postów 30796 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870607
Amg ja sam tylko testo bilem jeszcze, ale zawodnicy których prowadzę biją deke, mastera i tren Ace. Jak bold akurat nie wiem, ale pewnie też będzie bdb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Amg27
Mogę mieć właśnie bolda z vertexa i sie zastanawiam czy warto bo nic nigdy z tego nawet w ręce nie miałem


Vertex ma dobre środki
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium