SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166637

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
A ja mam w szafce :) skitrane

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
ja provi andro jeszcze nie bralem)
1

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35026 Napisanych postów 89925 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940733
Czysty przypadek i na pewno jedyny...chwalę Androchem bo lecę na nim od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem...a prawdziwych pimperów to tutaj widać gołym okiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35026 Napisanych postów 89925 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940733
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699699
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
ja kiedys lecialem na genamed lab cena jakos nr 1 w pl moim zdaniem pozniej przerobilem wiekszosc innych popularnych lab i wsumie kazdy dzialal mniej lub bardziej ale dzialania byly ok. na malay jedynie byla wpadka bo podj**ow lata w h** i odslon tez bylo pare, obecnie chwale androchem bo tylko ten lab ma dobre ceny umnie i dzialanie, ale napewno nie odbiegajace od takich firm jak nexium ions vertex biosira bioniche ganmed kumple z silki wala co maja taniej i tez te laby sie tam przelewaja i sa chwalone oby do przodu i szczerze mowiac fajnie ze jest pare takich topowych lab ja w,w i nie ma problemu z dzialaniem asortymentem i dostawa
1

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35026 Napisanych postów 89925 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940733
Pytał to dostał odpowiedz , proste...tłumaczył się nie będę bo nie mam z czego...
a Androchem chwalił będę dalej bo to pewny dobry lab który sprawdziłem osobiście

Pozdrawiam


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2018-10-31 22:37:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
teraz akurat jest taki okres, ze tych labow wyj**ek to palce jednej reki to za duzo zeby to zliczyc, w sumie wszystko do czego jest dostep teraz to taka srednia polka i nawet cenowo az takich rozbieznosci nie ma, od 100 stron przewijaja sie te same laby i kazdy jest w sumie zadowolony, sam bilem przed zawodami laby(tutaj chyba niszowy) genamed, bioniche, moderion, ,bm , androgen(uk), nexium, swiss i wszystko hulalo jak trzeba, w kolko jest walkowane to samo jak bym mial wybierac ktorys z tych przezemnie wymienionych, to bym sie tylko cena sugerowal i tyle.
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
popieram

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Flex dobre masz oko i pamięć trzeba przyznać .
Ale dodam , ze tez lecę na Andro już chwile i co nie wezmę to klepie .
Biłem propa , npp , enan , suste jadłem turę, oxe i o to jak pytają to chwale .
Niedługo poszerzę wachlarz odpowiedzi na temat deki , mety inj.
Koledzy z piaskownicy lecą wino tab, treny wszelkie , tri testy itd wierze im na słowo i widzę gołym okiem efekty wiec od czasu do czasu tez napisze , ze Ok jak spać nie mogę .
Ogólnie jestem uczynny i służę pomocą chętnie . Ale nie chce mi się codziennie odpowiadać na te same pytania , bo komis się nie chce cofnąć 3 strony wstecz i poczytać , wiec rozumie Twoje podejrzenia .
jednak może , chłopaki są bardziej uczynni ode mnie .
3

omerta 2

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium