SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166156

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669141
BigMen
jozek_777
lodzianin1
jozek_777
Propionat który godny uwagi :


Co masz do wyboru ??

Bioniche, pmp, malay, british Dragon, keifei, BM


Bioniche bilem i prop bardzo dobry. Reszta nie wiem.


bioniche i bm

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
jozek_777
lodzianin1
jozek_777
Propionat który godny uwagi :


Co masz do wyboru ??

Bioniche, pmp, malay, british Dragon, keifei, BM


BM, Bioniche, Malay.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 182
Witam, chciałbym wejśc na enan i deke. Mam małe możliwości wyboru nendrolonu, Moge brac takie laby: Nexium, PBlab, Royal pharm. Nexium i PBlab w podobnej cenie a Royal droższy. Czy bez różnicy jaki wybiorę? Czy lepiej Royal Phama?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114027
boooomber
Witam, chciałbym wejśc na enan i deke. Mam małe możliwości wyboru nendrolonu, Moge brac takie laby: Nexium, PBlab, Royal pharm. Nexium i PBlab w podobnej cenie a Royal droższy. Czy bez różnicy jaki wybiorę? Czy lepiej Royal Phama?


Bierz nexium sprawdzony i pewny lab ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
boooomber
Witam, chciałbym wejśc na enan i deke. Mam małe możliwości wyboru nendrolonu, Moge brac takie laby: Nexium, PBlab, Royal pharm. Nexium i PBlab w podobnej cenie a Royal droższy. Czy bez różnicy jaki wybiorę? Czy lepiej Royal Phama?


Wszystko co wymieniles bedzie ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 182
Nexium i PBlab maja stęzenie 200mg/ml a Royal 250mg/ml. Royal pewnie dlatego też droższy. Ten PBlab najtańszy, Nexium pośrodku więc chyba to będzie najlepszy wybór.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669141
boooomber
Nexium i PBlab maja stęzenie 200mg/ml a Royal 250mg/ml. Royal pewnie dlatego też droższy. Ten PBlab najtańszy, Nexium pośrodku więc chyba to będzie najlepszy wybór.



z tego bym postawił na nexium
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
boooomber
Nexium i PBlab maja stęzenie 200mg/ml a Royal 250mg/ml. Royal pewnie dlatego też droższy. Ten PBlab najtańszy, Nexium pośrodku więc chyba to będzie najlepszy wybór.



z tego bym postawił na nexium


Widze ze Royala coraz wiecej sie pojawia ciekaw jestem jak dlugo lab utrzyma poziom


Zmieniony przez - BigYorkie1488 w dniu 2017-11-28 15:36:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 211 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4727
Wg mnie royal marnie wypada, bynajmniej probowane testy . Wiec musi poprawic poziom bo jak utrzyma to co jest to slaba przyszlosc im sie wrozy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 69 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2329
royal kiepski. PB tez kiepski. nexium jest ok
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium