SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167198

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
highcontrast
Dzień dobry, jakiej firmy testosteron enantan warto brać? Gdzie jest najwięcej podróbek?



Najlepiej apteczny, z pewnych ugl masz - Bioniche, BM, Platinium Labs, Malay, Primus, Shree, Alpha czy BD new.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Baggi7
Jaki tren kozaczek na rynku? Mitem jest kaszel po trenie? Biłem nexium, biłem alchemie i ani razu kaszlu. Nexium tren czułem, waskularyzacja, siła i piękna regeneracja, godzine po treningu mógłbym robić następny, ale nic z mitów typu"agresja jak u mordercy"


Aktualnie bije Trena-Med A Bioniche. 300mg robi jak trzeba. Kaszlu jeszcze nie zlapalem dzieki bogu jednak agresje czuje mocno, do tego 5h snu to max co moge zrobic.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
U mnie leci od stycznia Trena A Bioniche w małych vialach - polecam


https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_new_design_1ml_vial__temat_zbiorczy_-t1130842-s2.html


Brałem też viale 10ml, było git.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Rdza
Teraz to chyba środki które miały zwyczaj być oralami zaczynają wieść prym w postaciach olejowych. U mnie dużo osób ma szał na wino i antka na oleju teraz i śmiejemy się kiedy zacznie być równi popularna oxa w oleju, choć osobiście mie miałem w rączkach to pewnie do wykonania


Raczej z winka na oleju odchodza firmy uczciwe bo stężenie w postaci 50 czy 100mg na 1 ml na oleju wina jest nie mozliwe do wykonania, krystalizacja jak nic , podobno max 20-30mg na 1 ml daje rade a wiec mysle ze powod odejscia od oleju na winie wileu firm to uczciwosc do klienta bo inaczej by pisali 50mg na 1 ml a tam max jak pisalem 30mg...i z czasem zadowolenie by bylo male i klienci by rezygnowali z takiej pozycji wina na oleju

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
A ja uważam ze środki mało popularne z prostego powodu. W postaci oralnej nie działają wcale gorzej i praktycznie tak smak oddziaływują na organizm. W teori powinny omijać układ pokarmowy a w praktyce np. Ja ciężej znoszę metę na oleju jak w tańcach. Tak ze więcej nie sięgnę po takie środki.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14495
Cypio z Titana cos dziala czy do wywalenia ?
Mam 30amp z data do 07/17 i nie wiem czy to wbijac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364469 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669204
jak masz wbij kilka lotek i zrób badanie testa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80285
Baggi7
Jaki tren kozaczek na rynku? Mitem jest kaszel po trenie? Biłem nexium, biłem alchemie i ani razu kaszlu. Nexium tren czułem, waskularyzacja, siła i piękna regeneracja, godzine po treningu mógłbym robić następny, ale nic z mitów typu"agresja jak u mordercy"


Nie miałeś kaszlu? Przywal tren base albo killera z Nitro to płuca wysrasz
P.S.- oczywiście nie życzę

"Porażka przegranych deprymuje a zwycięzców motywuje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
Panowie jaka pewna metka teraz??? Bo straciłem dojscie do mojego dilla i bladze obecnie

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ampuł
Panowie jaka pewna metka teraz??? Bo straciłem dojscie do mojego dilla i bladze obecnie



Akrihin blistry, Platinium Labs, BM, Bioniche, Bałkan, Shree, Alpha, Biosira (tbl/inj), Malay (10mg, 5mg+yoha, inj solo, blend), DB Pharma (tbl/inj), BD new, LK (tbl/inj), tajskie produkty. Tutaj na pewno znajdziesz meth.
2

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium