SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9743020

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17093 Napisanych postów 65415 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 552392
Alchemia

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2699
Witam. Miał ktoś styczność ze środkami Galaxy chodzi mi o teście i trena a ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1455 Napisanych postów 10225 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84257
Opinie u nas mocno podzielone, sam nie biłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 412 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 23358
Antek BM 200x50mg opinie ? Tylko co jedli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 493 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18230
Jak wygląda sprawa z Tym B. M?robię zapasy a mam do wyboru z Npp ta Bm i Primus co polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17093 Napisanych postów 65415 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 552392
lemur32
Witam. Miał ktoś styczność ze środkami Galaxy chodzi mi o teście i trena a ?

Osobiście nie biłem, od dłuższego czasu jestem na bombce złożonej z innych labów, ale słyszałem wiele dobrego o tym labie.

Szczególnie ten Testosterone MIX, Maxibolin, trenach i oral'saa:

http://www.sfd.pl/GALAXY_PHARMACEUTICALS_inj_&_tbl_temat_zbiorczy_-t1023678-s0.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1455 Napisanych postów 10225 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84257
Karol DBC
Ale Alchemia czy Alchemia Pro ?

Alchemia bez pro. z alchemi pro bił kumpel propa też działał, innych informacji od ziomków na temat Ap -PRO nie posiadam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2699
Właśnie, jedni mówią że dobry drudzy że kiepski. Cenowo fajnie wychodzi ale chyba odpuszczę Galaxy i zainwestuje w Atoma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
lemur32
Właśnie, jedni mówią że dobry drudzy że kiepski. Cenowo fajnie wychodzi ale chyba odpuszczę Galaxy i zainwestuje w Atoma

Ohohohooooo... kompletnie gubisz się w temacie bo masz złych doradców to raz, a dwa że lepiej wyjdziesz inwestując już swoje fundusze w dobry zestaw odżywek niż w tego Atoma
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
lemur32

Atom to zły wybór masz dobry labów do wyboru do koloru, alchemia, androchem nexium, genesis, atima , bioniche, orale vermodije db pharma ,oraz alpha , shree, primus cyber, platinum te ostatnie to droższe laby. Jedynie nie wiem co sądzić o maly tiger miał słabsze wypusty , a teraz ludzie zaczynają chwalić.

Ty wybierasz lab o wątpliwej reputacji.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta