SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167230

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2763
Jak deca z euromeda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 331
Firma Zentax kojarzy ktoś brał? Zwłaszcza o trena mi chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak primka z biosiry i oxa warto po to sięgać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Nie warto.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 446 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2906
N00M3RCY
Witam, jaki lab polecacie, mam dostępne;
GENAMED
NEXIUM
ALPHA PHARMA
SHREE
BRITISH DRAGON
enan galenika
enan iran
enan cidoteston
prop iran

zależy mi na stężeniu takim jak jest na etykiecie a nie że dostane olej kujawski :D


ale pytasz o propa czy enana? oba srodki z pierwszych 4 firm bite, osobiscie bralbym Nexiuma, przy ich trenie nawet Shree wymieka.


OpatGD
jaka meta na dzien dzisiejszy pewniejsza :) ?
Euromed czy Vermodje w bialych blistarch ?


wybor prosty vermodje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1085 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34979
Panowie w ktory lab celowac planuje zrobic wieksze zaopatrzenie do wyboru jest biosira,titan,androchem ,euromed, dose,


Zmieniony przez - lk19991 w dniu 2015-07-13 12:31:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
,titan,androchem ,euromed, dose są oki jak dla mnie z lekkim wskazaniem na andro.
Titana co prawda nie jadłem ale zbiera dobre recenzje nie kupowałbym tylko bulków bo skład jest delikatnie mówiąc naciągany. Co do biosiry nie znam nie wypowiadam się.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1085 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34979
O dose wlasnie slyszlalem rozne opinie mysle wlasnie nad androchemem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Donwaz, tri zaczynałem razem z redukcją, dziala, pompa jest super, w sumie już przy rozgrzewce pompuje, w trakcie redu dodałem 2ml bolda andro week, ogólnie jak skończyłem redukowac, zacząłem dodawać kalorii to nabilo raz dwa, mięśnie wylazly na wierzch, kable wszechobecne, pompa mega na treningu, dla mnie lepsze efekty wizualne jak na trenie,
dodać mogę jeszcze ze kaloriami nie dojechałem jeszcze do bilansu zero
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Tribold titan super, bold andro super. Musi wiec robic dobrze
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium